Ersun Yanal Trabzonspor'da

gs_kadir

Profesör


Trabzonspor, geçen sezon Fenerbahçe'yi şampiyon yapan teknik direktör Ersun Yanal ile anlaşmaya vardı. Yanal'a 1.5 yıl için 3 milyon Euro ödenecek.


Ve Trabzonspor'da beklenen oldu... Yaz döneminde 21 transfer yapılmasına karşın Süper Lig'e kötü başlayan ve yaptığı açıklamalarla tepki çeken teknik direktör Vahid Halilhodzic'in bileti kesildi.

1.5 YILLIK ANLAŞMA YAPILACAK

Bordo mavili yönetim birkaç gündür temas halinde olduğu teknik direktör Ersun Yanal ile kesin olarak anlaşmaya vardı. Geçtiğimiz sezon Fenerbahçe'yi Süper Lig şampiyonu yapan Yanal ile 1.5 yıllık anlaşma imzalanacağı ve tecrübeli teknik adama toplam 3 milyon Euro verileceği öğrenildi.

LOKEREN MAÇINDA SON KEZ

Vahid Halilhodzic, Lokeren karşılaşmasında son kez Trabzonspor'un başında sahaya çıkarken, Ersun Yanal ile birkaç gün içinde sözleşme imzalanacağı ifade edildi.

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/27531958.asp
 

mazruf

Guru
Onursal Üye
Teknik Direktör Ersun Yanal, Trabzonspor yönetimi ile görüşme yapmak için Trabzon'a geldi. LİG TV


Yerel gazetenin manşeti:

 

mazruf

Guru
Onursal Üye
Kulüp basın sözcüsü ve başkan yardımcısı Yakup Aslan, toplantıda teknik heyet konusunda fikir alışverişi yaptıklarını belirterek, "Teknik direktör görüşmeleri konusunda yönetim kurulu olarak başkanımıza tam yetki verdik" dedi.

Vahid Halilhodziç ile görüşme kararı aldıklarını ifade eden Aslan, "Başkanımız, bu akşam Vahid hocayla bir araya gelecek. O görüşmenin ardından teknik heyet konusu netleşecek. Sonuca göre de başkanımız gelecek hoca konusunda acil görüşmelere başlayacak" diye konuştu.

Hacıosmanoğlu'nun teknik direktör Halilhodziç ile yapacağı görüşmede, Boşnak teknik adam ile yolların ayrılması halinde takıma gelecek en güçlü adayın Ersun Yanal olduğu öğrenildi. NTV Spor
 

mazruf

Guru
Onursal Üye
Ersun Yanal, Trabzonspor ile 1,5 yıllık resmi sözleşmeye imzayı attı...

Bugün özel bir uçakla Trabzon'a gelen Yanal'ı, Trabzonspor'un kulüp başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu karşıladı. Daha sonra yöneticilerle beraber, tesislere geçen Ersun Yanal için burada imza töreni düzenlendi.

İmza töreni sırasında başkan İbrahim Hacısmanoğlu, bu imzanın Bordo-mavili kulübe hayırlı olmasını dilerken, Ersun Yanal ise herhangi bir açıklamada bulunmadı. Yanal'ın, cuma günü basın toplantısı düzenleyeceği açıklandı.

Ersun Yanal, sezon başında Fenerbahçe'den ayrıldıktan sonra takım çalıştırmamıştı. KAYNAK


Profesyonel Futbol Takımı Teknik Direktörlüğüne Sayın Kazım Ersun Yanal'ın getirilmesi konusunda, 1.5 yıllık (2015-16 futbol sezonu sonuna kadar) anlaşma sağlanmıştır.

Anlaşmaya göre Sayın Kazım Ersun Yanal'a;

2014-15 futbol sezonu için 1.470.000.-EUR garanti ücret,
2015-16 futbol sezonu için 1.800.000.-EUR garanti ücret ödenecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur. KAP 

Son mesajlar

Üst