Ersin Düzen: ''500 bin lira aldığımı ispatla hiçbir ekrana çıkmam''

Bu konuyu okuyanlar

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Ersin Düzen, canlı yayında Fatih Altaylı'ya sert cevaplar verdi. Aldığı maaş hakkında açıklamalarda bulunan Ersin Düzen, canlı yayında ateş püskürdü. İşte o konuşması...

Ersin-Düzen.jpg

Fatih Altaylı neler söyledi?
''Ersin Düzen, ayda 400 bin TL TRT'den, 100 bin TL de TFF'den alıyor. Rıdvan Dilmen'in söylediklerinin %95'i doğrudur. %5'ini de ben bilmiyorumdur. Rıdvan Dilmen'in bastığı yerden ses geldi. Rıdvan Dilmen, arı kovanına çomak soktu. Söylediklerinin altına imza atarım.''

Ersin Düzen ne cevap verdi?
''Fatih Altaylı benim için ayda TRT'den 400 bin TL, TFF'den 100 bin TL maaş alıyor diye iftira attı. Yeter artık! İspatla, bir daha ekranlar benim yüzümü görmeyecek. Eğer ispatlayamazsan sen ne yapacaksın? Ben namusumla, lekem olmadan yaşadım bu ülkede. Burama geldi! Sürekli insanlar birbirine iftira atıyor. Meslek kariyerim sona erecek olsa bile bu konuşmayı yaptım. Bende yürek var! Çünkü benim alnım açık. Hadi bakalım iftirayı ispatlayamazsınız siz ne yapacaksınız?''

Kaynak: Ajansspor.com - Fatih Altaylı, Ersin Düzen tartışması! 500 bin aldığımı ispatla...

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
Fatih Altaylı rahmetli Hasan Karakayaya diyecekti bunu ah ah... Hasan başgan kola şişesinden girip gazete kağıdından çıkaydı. Bu çok kibar cevap vermiş..

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Şu an Fatih Altaylı ve Ercan Taner'i wp grubumuza eklemenin zevkini yaşıyoruz. PUAHAUAHAUHA
İkisi de birbirinin numarasını ifşa etti ahahahahahh :D

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Dün çok garip geceydi. Rıdvan Dilmen Rasim Ozana sallıyo, Fatih Altaylı Ersin Düzen'e sallıyo, Ersin Düzen ispatlarsan bir daha çıkmam yayına diyo, Ercan Taner araya girip özür diliyo, Ahmet Çakar hayat bayram olsa çaldırıp neşeli neşeli oynuyo, sonra Fatih ile Ersin birbirlerinin numarasını ifşa ediyo. Hepsi bir gecede karıştırdı ortalığı izlemedim kaçırdığım için pişmanım.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Ersin Düzen'in kaç para aldığı beni pek alakadar etmez isterse trilyon alsın ama Rıdvan Dilmen'nin söyledikleri doğru ise bence yaptığı yanlış. Gerek konuşması gerekse duruşu ile çok düzgün bir adam kendisi ama bunu yapıyorsa iyi niyetlede olsa yanlış. Hem TRT de spor yorumculuğu yap hemde TFF adına çalış başkanının danışmanı olması bence yanlış. İkisinden birini seçmesi gerekir yoksa insanların aklında şahibe kalır.

Son mesajlar