Haber Ermenistan Azerbaycan'a saldırdı! Azerbaycan Karabağ'a taarruza başladı!

taktigin ismi ataturk taktigi yani direk ortadan degil kenarlardan gidip sonda ortayi sıkıstiracak
Bu taktik çok eski asırlardan beri var olan bir Türk taktiğidir güzel kardeşim. Buna "Hilal" taktiği derler. Osmanlı ordusu genelde savaşlarda bu taktiği kullandığı gibi hala bugün dahi ordumuz bir yerlerde operasyon yaptığında sık sık kullandığı bir taktik olarak öne çıkar.

Azeri ordusunun eğitiminde Türk subaylarının çok büyük etkisi ve emeği vardır. Ayrıca Azerbaycan SSCB'den ayrıldıktan sonra Türk askeri okullarında önemli sayılarda Azeri öğrenci okutulmuş olup bu günkü Azerbaycan genelkurmayının nüvesi bu çocuklardan teşekkül etmiştir.

Yani "Bir millet, iki devlet" sözü boşuna söylenmiş bir söz değildir.

Usui Takumi

Profesör
Bir millet iki devlet mi iki devlet bir millet mi?

Seyyah abi açıklamış ama tekraren Atatürk taktiği diye bir taktik yok. Bizzat Atatürk'ün geliştirmiş olduğu bir savaş taktiği de yok. O taktik Mete'den beri var.

_Zaur_

Dekan
Vay eline koluna sağlık. Eğer böyle güzellikte pişiriyorsan resime bakarak yemeğinden yedim say.
Size afiyet olsun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İlerleme haritası Videosu Zamanla baştan şimdiki güne kadar.

Komutanı askeri araçının mahvedilmesi.

Son düzenleme:

AdminisTraktör

Dekan
Cezalı
Berde rayonumuza attıkları bombaların kısası alınıyor.

Yeni video.

Bu Ermeniler ihaları düşüremiyorlar mı?

Bunlar bizim ihalar mı bilmiyorum ancak bizim ihalarsa biz bunları üretirken olabildiğince radarlarlara yakalanmayacak şekilde üretmeye çalışmıştık. Yinede tam olarak görünmez olan sayılı iha modeli geliştirebilmiştik.

_Zaur_

Dekan
Bu Ermeniler ihaları düşüremiyorlar mı?

Bunlar bizim ihalar mı bilmiyorum ancak bizim ihalarsa biz bunları üretirken olabildiğince radarlarlara yakalanmayacak şekilde üretmeye çalışmıştık. Yinede tam olarak görünmez olan sayılı iha modeli geliştirebilmiştik.
Bende senin gibi düşünüyorum ama karabağın savunma bakanın arabayla hızlıca giderken vurdu ya içimdeki buzlar eridi.
Yılanın kafasını ezdik sayılır.

Hakkatten bu aletler bir orduda büyük öneme sahipler. Sizleri tebrik ederim.
Türkiye ordusu her hangi bir ülke üzerine ayağa kalkarsa eğer ortamı yakıp kavuracağına eminim.

AdminisTraktör

Dekan
Cezalı
Bende senin gibi düşünüyorum ama karabağın savunma bakanın arabayla hızlıca giderken vurdu ya içimdeki buzlar eridi.
Yılanın kafasını ezdik sayılır.

Hakkatten bu aletler bir orduda büyük öneme sahipler. Sizleri tebrik ederim.
Türkiye ordusu her hangi bir ülke üzerine ayağa kalkarsa eğer ortamı yakıp kavuracağına eminim.
Bizde ekonomik sıkıntılar var. Her yıl hemen hemen %5 büyüyoruz ancak bu büyümeyi dış politikadaki sıkıntılar nötürlüyor. Ayrıca yıllardır çözemediğimiz bir kürt sorunu birde sözde ermeni katliamı sorunu var. Kardeş Türkmenistanlıları Çin yıllardır katlediyor onlara bile ses çıkaramıyoruz.

Türkiye bu işte. Bu güne kadar kıçına bir tek Türkten tekme yemedi. O yüzden Tüm Türklere yardımcı olmak istiyor. Ama olmuyor yetmiyor gücümüz. İçimiz Türkmenistan'a yanıyor ancak onlar için hiçbir şey yapamıyoruz:(

Son düzenleme:

margarin

Asistan
Savaş helikopteri hasar aldı. Ama pilot helikopteri sağsalim düşürmeyi başardı. Helikopterdekiler iyi.

Karşı atağa başlamışız sanırım. :)

Bu arada sabahtan Sosyal sitelerin hepsi bizde durdurulmuş durumda. insta Facebook whatsapp Youtube falan filan uzar liste.
Reis üzme kendini. Vereyim ben sana VPN programı. :D

_Zaur_

Dekan
@Uchiha Sasuke @Usain Abi yeni videolara bak bee. Adamlar ayvayı yedi resmen. En son videoda o kadar yol koştular yine ayvayı yediler 😂 😂 😂
Çok ağır savaşlar gidiyor hakkatten.