Erkeksi davranışlar

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
Bazen kibarlık ve nezaketi feminen bulanlar olabiliyor, öyle bir şey ise kalsın hiç değiştirme.

GeForce ☾★

Doçent
Reaksiyon puanı
862
ban yiyeceksiniz hemde sınırsız bilginiz olsun sorunuza gelince azaltın sabah erken kalkıp yürüyüş yapın Pekmez iyidir için

emirhanvrl81

Asistan
Reaksiyon puanı
107
Erkeksi davranış ne demek ? Hani bende erkeğim bileyim ne demek ?
Güzel kardeşim sesini incelterek konuşursan korkak ve ezik durursan erkeksi olmazsın ama ciddi olursan , pek konuşmaz ve gülmezsen sert bakarsan kalın sesli olursan erkeksi olurshn anladın ömı

-Uncar_Blood-

Profesör
Reaksiyon puanı
1,174
Arkadaşlar mastürbasyonu azaltsam , her gün şınav ve barfiks falan çeksem , arı sütü veya harnup pekmezi gibi enerji veren besinler tüketsem , tavırlarım daha erkeksi ve maskülen olur mu ?
O şeyi bıraktığımdan beri daha duygusal daha dine bağlı birisi oluyorum öbür türlü çok çirkin bir insan oluyorum bırakıp spor yapmalısın ben yapıyorum 10 kilo verdim

İsimyok08

Profesör
Reaksiyon puanı
6,107
Erkeksi davranış ne demek ? Hani bende erkeğim bileyim ne demek ?
Erkeksi davranış ; Yüce engin dağların ardından hafifçe kuğu gölünden narin bir damla suyun içindeki hidrojenin yanına gelen oksijen gibi yapışıp . Zerafetle dişisini etkilemek için hazır ve çekici olma durumu.

kandes22

Asistan
Reaksiyon puanı
152
Güzel kardeşim sesini incelterek konuşursan korkak ve ezik durursan erkeksi olmazsın ama ciddi olursan , pek konuşmaz ve gülmezsen sert bakarsan kalın sesli olursan erkeksi olurshn anladın ömı

Kısacası taş fırın erkeği ol diyorsun? :cool:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...