Erkek için saç beyazlatma

Bu konuyu okuyanlar

Beyler saçımı sıfıra vuracağım yakın zaman da bende diom madem sıfıra vuracam bari tadını çıkartayım diom konuya gelelim anime fanatiğiyim tarzı etkisinde kaldığım tokyo ghoul şeklinde saçlatımı bembeyaz yapmak isitom bunu evde yapabilirmiyim nasıl yapcam kimyasal açıdan sıkıntılımı yardımınızı ve fikirlerinizi beklerim
 
YKS çalışmaya başlayın. Beyazlar...
Ciddenmi neden herkez trol cevap vermeye çalışıyor yardım istedim gülmek değil gülmek isteseydim hayatımı düzüene göre yaşama amacıma bakıp gülerdim dünyaya bi kez geliriz onuda başkaların çizdiği yoldan gitmek zorunda kalıyoz bunu bi düşün yks ye çalışırsın pkadar ama sırf bi kaç puan için istediğin yere gidemezsin
 

Strasza

Profesör
Boya alacaksın, ablan kardeşin varsa onlar boyasınlar. Ama öyle radikal bir renge kalıcı olarak girişmeden sprey ya da geçici boya deneyebilirsin.
 

Strasza

Profesör
Normal bilindik markalardan sadece Palette'in var bildiğim. Buz mavisi mi grisi mi öyle görmüştüm adını aratırsın. İnternetten bilinmedik markalar alma da bulursan palette güvenilir bir markadır.

Ama saçının rengine göre önce açman ya da iki gün arayla tekrar boyaman gerekebilir. Açıcıyı da bol kullanma tek seferde, saçın bim poşedi malzemesi gibi olur.
 

_Zaur_

Dekan
Kendiniz gibi olun. Anime neki ona benzetmek isteyesiniz kendinizi? Sonradan aklınıza geldikçe kendinize güler güler durursunuz, ben neden böyle yaptım diye.
 

SDN Son Haberler

Üst