Erkek evde iş yapar mı?

Bu konuyu okuyanlar

seciL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
102
Erkek evde iş yapar mı?

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
off hem de nasıl. ama işin tanımına da bağlı. evde yapacak o kadar çok şey var ki :)

ama maksadın ev temizliği ise kocaman bir evet sana.

:D

aslan, yattığı yerden belli olur derler. temiz olmayan ve dağınık bir yerde asla ne çalışabilirim ne de huzurlu olabilirim.

bir de ev işlerini spor olarak görüyorum ben. sağolsun bu bakış açısını bana öğrettiği için koşuyolu gym'den hocama binlerce teşekkürler.

seciL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
102
Rabbim herkese böyle düşünceli koca nasip eder inşallah seninle gurur duyuyorum :)

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
seçiL dedi ki:
Rabbim herkese böyle düşünceli koca nasip eder inşallah seninle gurur duyuyorum :)

ver gazı ver :D

ama en kısa zamanda bi temizlikçi bulsak fena olmaz. ev temizliği yüzünden siteye makale yazamıyorum. bak türkiye beni bekliyor.

emelden

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Erkek evde tabi ki iş yapar ama ben yapmaması taraftarıyım erkeklerin yaptığı işleri beğenmiyorum ben. :)

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
emelden dedi ki:
Erkek evde tabi ki iş yapar ama ben yapmaması taraftarıyım erkeklerin yaptığı işleri beğenmiyorum ben. :)

Seçil'e sor bakalım ben nası iş yapıorum :D

seciL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
102
şükürler olsun ben bu konuda şanslı insanlardan biriyim ki eşim bu konuda duyarlı :D benden titiz :)

zuhat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
tabikide yapacak bende yapıyom hatta en iyi yaptığım iş kumandanın tuşuna basmak muahahahahahahaha :} :} :}

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
seçiL dedi ki:
şükürler olsun ben bu konuda şanslı insanlardan biriyim ki eşim bu konuda duyarlı :D

bu arada her kızın yaptığı temizliğe de ben temizlik demem. üniversitedeyken kız arkadaşlarımın evine giderdim de, kendi evime geldiğimde dezenfekte olurdum resmen. :$

seçil, ben de çok şanslıyım senin gibi pırıl pırıl ev işi yapan bir hatunum olduğu için :D

haha biz yine sapıttık sanırım. televole oldu burası. :#

seciL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
102
Avrupalı erklerin neredeyse tamamı kendi işlerini kendileri yaparlar. Evde iş paylaşımında en az kadın kadar erkek de sorumludur

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
seçiL dedi ki:
Avrupalı erklerin neredeyse tamamı kendi işlerini kendileri yaparlar. Evde iş paylaşımında en az kadın kadar erkek de sorumludur

bu arada şu hatırlatmayı yapmakta fayda var sevgili seçil,

ben sadece evde yalnız olduğumda iş yaparım. hatun evdeyken iş yapacağımı hiç sanmıyorum. herkes görevini bilmeli.

şimdi bi masajı hakettim de mi :D gel hele bu yana gıs :D hahah

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Yaparız yapıyoruzda zaten ama işin ne olduğuna bağlı.Çıkıpta cam silecek halimiz yok dimi :D

seciL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
102
evde iş paylaşımı aynı....buu durum hiç değişmez........yani hayat müşterek diyoruz...

Reaksiyon puanı
23

seciL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
102
gokhans19 dedi ki:
Yaparız yapıyoruzda zaten ama işin ne olduğuna bağlı.Çıkıpta cam silecek halimiz yok dimi :D
bazı erkekler evlenirken hayat arkadaşı değil de kendilerine hizmetçi seçiyor sanki

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Yaşım gelmiş 26'ya. Benden bişey olmaz artık. :D

hakan.daburda

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Troy dedi ki:
off hem de nasıl. ama işin tanımına da bağlı. evde yapacak o kadar çok şey var ki :)

ama maksadın ev temizliği ise kocaman bir evet sana.

:D

aslan, yattığı yerden belli olur derler. temiz olmayan ve dağınık bir yerde asla ne çalışabilirim ne de huzurlu olabilirim.

bir de ev işlerini spor olarak görüyorum ben. sağolsun bu bakış açısını bana öğrettiği için koşuyolu gym'den hocama binlerce teşekkürler.
Aynen aslan yattığı yerden belli olur

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Bende yapıyorum. Çok güzel masa toplarım mesela sonra bulaşık yıkarım sonra oda toplarım ama hep kendi kıyafetlerimi toplamayı unuturum :D Malum evde tek olduğumuz zamanlar çok.

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
seçiL dedi ki:
gokhans19 dedi ki:
bazı erkekler evlenirken hayat arkadaşı değil de kendilerine hizmetçi seçiyor sanki
Yok canım biz evlenirken hayat arkadaşı seçiyoruz orası ayrı.. Eşim dururken çıkıp cam silecek değilim ama evi süpürürüm zaten yapmadığım iş değil bulaşığıda yıkarım ki zaten yıkıyorum e daha ne olsun benim gibi koca dostlar başına :D

Reaksiyon puanı
23
gokhans19 dedi ki:
seçiL dedi ki:
gokhans19 dedi ki:
Yok canım biz evlenirken hayat arkadaşı seçiyoruz orası ayrı.. Eşim dururken çıkıp cam silecek değilim ama evi süpürürüm zaten yapmadığım iş değil bulaşığıda yıkarım ki zaten yıkıyorum e daha ne olsun benim gibi koca dostlar başına :D
karın gelse yatak odası takımını değiştirelim dese sen ne dersin :)

thefcs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yapar tabi :)

universiteye basladiginda erkegin ev islerini yapma donemi de baslar genelde sayet bende ogle oldu :D
neyse ki az kaldi bir yil daha :p

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Denizhan Dakılır dedi ki:
gokhans19 dedi ki:
seçiL dedi ki:
gokhans19 dedi ki:
karın gelse yatak odası takımını değiştirelim dese sen ne dersin :)
Değiştirmeyelim derim o değiştirelim der iyi ozaman değiştir derim o sen?? der bende ben karışmam ama güzel olsun derim(hiç karışmıyorum dimi :D) Ondan sonrada o değiştirmez öyle kalır ;D

crx

Asistan
Reaksiyon puanı
8
erkek iş yapar tabiki ama yapmaması kadınlar için daha hayırlıdır :)