Erkek evde iş yapar mı?

Bu konuyu okuyanlar

seciL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
102
Bazı erkekler evde neden tüm özel işlerini dahi eşlerine yaptırırlar? neden bu denli tembel olurlar?neden erkek hemen televizyon karşısına geçip
yan gelip yatar?neden bir bardak suyu kalkıp mutfaktan kendisi alamaz?????????????????

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
seçiL dedi ki:
Bazı erkekler evde neden tüm özel işlerini dahi eşlerine yaptırırlar? neden bu denli tembel olurlar?neden erkek hemen televizyon karşısına geçip
yan gelip yatar?neden bir bardak suyu kalkıp mutfaktan kendisi alamaz?????????????????

emirleri yerine getirirken çok tatlı görünüyosunuz. bunu daha önce size söyleyen olmuş muydu? (&)

seciL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
102
Buyurun burdan yakın:D

chatLaqim

Asistan
Reaksiyon puanı
0
erkek yapsada kadının yaptığı gibi yapamaz.
neden bir bardak suyu kalkıp mutfaktan kendisi alamaz sorunusun cevabını bnde çok merk ediyorum. bi bardak suyuda bi zahmet kalkıp kendileri alsa n'olur sanki...

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Ben kendim alıyorum o suyu. :)

Kimseye ihtiyacım yok çok şükür, her işi kendim yaparım. :D

findukfaresi_

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
benm sevgilim yapıyor valla... hatta bazen ben yattığım yerden "aşkımm bana elma getirir misn?" diyorum kalkıp getiriyor. soyuyor doğruyor hatta yediriyor bile...

birazdan da kalkıp mutfağı toparlayacak hatta yemek falan yapacak
bazen bana yemek de hazırlar.. banyoyu tuvaleti o temizler mesela..

aşkım benimmm yapıyor işte ya hatta benden güzel de yapıyor sevgili Calvaria m

guman

Asistan
Reaksiyon puanı
4
erkek yapsada kadının yaptığı gibi yapamaz.
neden bir bardak suyu kalkıp mutfaktan kendisi alamaz sorunusun cevabını bnde çok merk ediyorum. bi bardak suyuda bi zahmet kalkıp kendileri alsa n'olur sanki...

canım bi bardak su değilmi getirseniz ne olur sanki elinize yapışmazya :)

qwertyesk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bekarım ve yanlız yaşıyorum. Çamaşır bulaşık temizlik çarşı pazar fatura aklınıza ne geliyorsa hepsini ben yapıyorum. Odam ya da evim dağınık, tozlu ya da çirkin görünümlü olursa mümkün değil duramam. Bence bunun kadınla erkekle alakası yok. Duruma bağlı. Ben kendimi bildim bileli her işi yaparım. Ama ev işlerine elini sürmeyen kız arkadaşlarım var. Yani kişiyle alakalı bence.

Heyban

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
16 yaşındayım, annem bazen erkenden çıkmak zorunda kalıyor evden öğlene kadar. Ben kalkıp günlük temizliği; toz alma, süpürme..vb işleri yapıyorum sırf yorulmasın diye :p
Ama bazende bana yerleri sildirttiği günlerde olmuyor değil :)

hımhım

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
erkek evde iş yapar mı yapmaz mı bilmem ama seçil isimli üyemiz fi tarihinde açtığı ne kadar konu varsa tekrardan hortlatıyooooo...ne zaman siteye girsem bi konu açsam bakıyorum yüzyıl önce açılmış ve bilin bakalım kim açmış :Dneye dikkat çekmeye çalışılıyo ki eskiye dair anlamadık...bence bişileri update etmek lazımm :D