Erkek evde iş yapar mı?

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
off hem de nasıl. ama işin tanımına da bağlı. evde yapacak o kadar çok şey var ki :)

ama maksadın ev temizliği ise kocaman bir evet sana.

:D

aslan, yattığı yerden belli olur derler. temiz olmayan ve dağınık bir yerde asla ne çalışabilirim ne de huzurlu olabilirim.

bir de ev işlerini spor olarak görüyorum ben. sağolsun bu bakış açısını bana öğrettiği için koşuyolu gym'den hocama binlerce teşekkürler.

seciL

Dekan
Onursal Üye
Rabbim herkese böyle düşünceli koca nasip eder inşallah seninle gurur duyuyorum :)

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
seçiL dedi ki:
Rabbim herkese böyle düşünceli koca nasip eder inşallah seninle gurur duyuyorum :)

ver gazı ver :D

ama en kısa zamanda bi temizlikçi bulsak fena olmaz. ev temizliği yüzünden siteye makale yazamıyorum. bak türkiye beni bekliyor.

emelden

Dekan
Erkek evde tabi ki iş yapar ama ben yapmaması taraftarıyım erkeklerin yaptığı işleri beğenmiyorum ben. :)

seciL

Dekan
Onursal Üye
şükürler olsun ben bu konuda şanslı insanlardan biriyim ki eşim bu konuda duyarlı :D benden titiz :)

zuhat

Üyecik
tabikide yapacak bende yapıyom hatta en iyi yaptığım iş kumandanın tuşuna basmak muahahahahahahaha :} :} :}

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
seçiL dedi ki:
şükürler olsun ben bu konuda şanslı insanlardan biriyim ki eşim bu konuda duyarlı :D

bu arada her kızın yaptığı temizliğe de ben temizlik demem. üniversitedeyken kız arkadaşlarımın evine giderdim de, kendi evime geldiğimde dezenfekte olurdum resmen. :$

seçil, ben de çok şanslıyım senin gibi pırıl pırıl ev işi yapan bir hatunum olduğu için :D

haha biz yine sapıttık sanırım. televole oldu burası. :#

seciL

Dekan
Onursal Üye
Avrupalı erklerin neredeyse tamamı kendi işlerini kendileri yaparlar. Evde iş paylaşımında en az kadın kadar erkek de sorumludur

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
seçiL dedi ki:
Avrupalı erklerin neredeyse tamamı kendi işlerini kendileri yaparlar. Evde iş paylaşımında en az kadın kadar erkek de sorumludur

bu arada şu hatırlatmayı yapmakta fayda var sevgili seçil,

ben sadece evde yalnız olduğumda iş yaparım. hatun evdeyken iş yapacağımı hiç sanmıyorum. herkes görevini bilmeli.

şimdi bi masajı hakettim de mi :D gel hele bu yana gıs :D hahah

seciL

Dekan
Onursal Üye
evde iş paylaşımı aynı....buu durum hiç değişmez........yani hayat müşterek diyoruz...