Erkeğin küpe takmasını nasıl karşılıyorsunuz?

Bu konuyu okuyanlar

мυяαт

Asistan
Reaksiyon puanı
1
hade herkes silsin mesajlarını; konuyu kapatmış olalım:)

fotomehmet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar öncelikle şunu söylüyeyim:Kim ne giyerse giyisin biz buna kesinlikle karışamayız ve karışma gibi bir hakkımız da yok.İşin uygun mu, değil mi? yanına gelince; Bence uygun değil yaw zaten başımaza taş yağacak bu gidişle herkes bir özenti peşine takılıp gidiyor.Kimi tüpe takıyor, kimi bilezik, kimi deee cinsiyetini beğenmiyor...

FOTOMEHMET(ANTİÖZENTİ)

fotomehmet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kim ne takarsa da karsın boş verinnn...
Hindu mu olucaklar

Jengar

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Kendisi beğeniyosa taksın karşı çıkmazdım. ;)

firariçocuk

Doçent
Reaksiyon puanı
7
küpe takan bir insanın en az üç kıtaya sahip olması lazımki karizmatik olsun.yoksa ohoooo 3 yaşındaki kız çocuklarıda küpe takıyor....

ayhan.akyuz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Etek de giysinler o zaman
o kadar zevksiz olamazsın
siyah kısa etek yüksek topuk siyah ayakkabı ve siyah narın bir bluz aynı küpe modelinden zarif bir kolye
bu işin esprisi erkeğin görüntüsünü soft yapıyor bence kadına üçüncü cinse evet erkeğe asla:icon_:

tudRoY

Profesör
Reaksiyon puanı
1
ohaa demekten alıkoyamadım kendimi 31 sayfa olmuş :D neyi tartışılmış bu kadar okuyamayacam ama takmasın öyle her bulduğu şeyi :D

dana

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Bazılarına çok yakışıyor. ben sevgilime diyorum tak diye.işinden dolayı takamıyor.

Reaksiyon puanı
188
İlk önce saçlar uzasın ardından bir dövme yaptırayım da küpe ondan sonra :D Ne de olsa metalciyiz :D Ama herkese yakışmadığı kesin...

tuskilidi

Profesör
Reaksiyon puanı
17
taktığı küpeye bağlı. eğer basketbol potası çemberi gibi halka küpe takarsa pek hoş karşılamam. :D tabi yine kendi bilir. :)

GaMeRR119

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Dışa Değil İçe Bakılır...Dış Görünmesi Gerektiği Gibi Görünmezse İç Temiz Olabilir...Veya Tam Terside Olabilir...İlk Önce İç Düzeltilmeli Sonra Dış Kendiliğinden Düzelir :)

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101

Senin bu konuyu neden buraya çektiğini bilmiyorum, videoda konuşan kişiyi de tanımıyorum ama her kimse bence bahsi geçen ayeti yanlış yorumluyor. Şimdi bazıları çıkıp diyecek ki sen ondan daha mı iyi biliyorsun, o bilmem neyin bilmem nesi... Bunun daha iyi bilmek ya da bilmemekle alakası yok. Türkçe mealde kendisi şöyle demiş "erkeklerin kadınlara özenenlerine..." bu ifade tamamen cinsel sapkınlıkları ifade ediyor yani daha açık konuşmak gerekirse gay olmaktan bahsediyor işte. Ben böyle yorumluyorum ve konuşan kişinin yanlış yorumladığını düşünüyorum. Bununla ilgili bilgisi olan Din Kültürü bölümüne konu açarsa belki daha faydalı olabilir. Burada bunu konuşmanın bir anlamı yok.

221BSHERLOCK

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Senin bu konuyu neden buraya çektiğini bilmiyorum, videoda konuşan kişiyi de tanımıyorum ama her kimse bence bahsi geçen ayeti yanlış yorumluyor. Şimdi bazıları çıkıp diyecek ki sen ondan daha mı iyi biliyorsun, o bilmem neyin bilmem nesi... Bunun daha iyi bilmek ya da bilmemekle alakası yok. Türkçe mealde kendisi şöyle demiş "erkeklerin kadınlara özenenlerine..." bu ifade tamamen cinsel sapkınlıkları ifade ediyor yani daha açık konuşmak gerekirse gay olmaktan bahsediyor işte. Ben böyle yorumluyorum ve konuşan kişinin yanlış yorumladığını düşünüyorum. Bununla ilgili bilgisi olan Din Kültürü bölümüne konu açarsa belki daha faydalı olabilir. Burada bunu konuşmanın bir anlamı yok.

Bu konuya çekmek derken??.. Ne demek?
Küpe konusuna sıcak baktığımı söylemiştim, takanları yadırgamıyorum. Herkes kendisi bilir.

Ben yanlış yorumluyor diyemem. Çünkü bu işin ehli değilim, yetersiz kalırım. İşin bir de fıkhi kısmı vardır.
Artık -düşüncem kendimi bağlar-, bu konuda tavrım olumsuz.

Herkesin düşüncesine saygılıyım.

GaMeRR119

Profesör
Reaksiyon puanı
1
kapatın şu konuyu din'e kayıyor gene...dinsel boyutları ele almayın...tartışma çıkar...