Guruzof

Üyecik
WhatsApp Image 2020-06-01 at 09.49.30.jpegçoğu yerde bu hatayı alıyorum bir el atın ne görev yöneticisine ne epic gamesten yüklediğim oyunlara girebiliyorum yardım edin

Guruzof

Üyecik
WhatsApp Image 2020-06-01 at 12.51.04.jpegyönetici olarak çalıştır olan herhangi bi yere tıkladığımda aynı hatayı alıyorum dolayısıyla attığınız şeyi yapamıyorum izin vermek için yönetici izni gerek benim hesabım yönetici olduğu halde giremiyorum oyunlara(bigisayar bunlara tıklayınca donuyor yaklaşık 2 dakikada çözüldü)

Son düzenleme:

Fettah ylcn

Üyecik
Dosyaların verilerinde değişikli yaptığın için sunucu tarafından reddedilmişsindir yada erişim izni vermemişsindir. Ana kullanıcıya geçim tam izin alabilirsin

Guruzof

Üyecik
Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim fakat yapamadım bilgisayar tamamen bozuldu windows amblemi geldikten sonra ekrana bir pencere geliyor (saliselik bir görüntü) daha sonra tekrar windows falan düzelmedi yani

Guruzof

Üyecik
merabayn yine ben bilgisayarı formatladım. oyunlar gitti ama epic gamesin saveleri var mıdır şimdi oyunları geri yüklesem kaldığım yerden devam edebilirmiyim

Son düzenleme: