Bu konuyu okuyanlar

Guruzof

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
WhatsApp Image 2020-06-01 at 09.49.30.jpeg çoğu yerde bu hatayı alıyorum bir el atın ne görev yöneticisine ne epic gamesten yüklediğim oyunlara girebiliyorum yardım edin

Guruzof

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
WhatsApp Image 2020-06-01 at 12.51.04.jpeg yönetici olarak çalıştır olan herhangi bi yere tıkladığımda aynı hatayı alıyorum dolayısıyla attığınız şeyi yapamıyorum izin vermek için yönetici izni gerek benim hesabım yönetici olduğu halde giremiyorum oyunlara(bigisayar bunlara tıklayınca donuyor yaklaşık 2 dakikada çözüldü)

Son düzenleme:

Guruzof

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
durum gittikçe kötüleşiyor başka yardım önerisi olan var mı

Fettah ylcn

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Dosyaların verilerinde değişikli yaptığın için sunucu tarafından reddedilmişsindir yada erişim izni vermemişsindir. Ana kullanıcıya geçim tam izin alabilirsin

Guruzof

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim fakat yapamadım bilgisayar tamamen bozuldu windows amblemi geldikten sonra ekrana bir pencere geliyor (saliselik bir görüntü) daha sonra tekrar windows falan düzelmedi yani

Fettah ylcn

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim fakat yapamadım bilgisayar tamamen bozuldu windows amblemi geldikten sonra ekrana bir pencere geliyor (saliselik bir görüntü) daha sonra tekrar windows falan düzelmedi yani
Hocam boot menüden format atın

Guruzof

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merabayn yine ben bilgisayarı formatladım. oyunlar gitti ama epic gamesin saveleri var mıdır şimdi oyunları geri yüklesem kaldığım yerden devam edebilirmiyim

Son düzenleme:

Fettah ylcn

Asistan
Reaksiyon puanı
47
merabayn yine ben bilgisayarı formatladım. oyunlar gitti ama epic gamesin saveleri var mıdır şimdi oyunları geri yüklesem kaldığım yerden devam edebilirmiyim
Hocam bilgiler zaten webden eklenip kaydediliyor. Devam etmekmistersen yüklersi...