Erdoğan'ın Gençlerle Video Konferans Buluşması dislike yağmuruna tutuldu

Bu konuyu okuyanlar

Dilara Kaya

Profesör
Reaksiyon puanı
3,756
Cumhurbaşkanı Erdoğan, youtube üzerinden Gençlerle Video Konferans gerçekleştirdi ancak gelen yorumların ardından yayın hemen yorumlara kapatıldı. Yayın 35 bin dislike aldı. Öğrenciler tarafından "Oy Moy Yok" ismiyle dislike kampanyası başlatıldı.

bud

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710
Mart ayında temmuza atılan tarihten sonra öğrenciler tüm planlarını buna göre yaptı ve birden hazirana çekildi tarih. Bu tepkide çok haklı sınava girecek öğrenciler ve aileleri. Bende turizm düşünülerek yapıldığını düşünüyorum, korona olmasına rağmen turizme daha esnek davranılmaya çalışılıyor.

TheTruthHurts

Profesör
Reaksiyon puanı
3,139
Fareyi dislike butonuna getirip el tetikte bekleyen o kadar troll varmış demek. Yayın başlar başlamaz tetiğe basmışlar. Dinlemeye izlemeye bile tahammülleri yok.
RTE karşıtı troller canlı yayının son kısımlarında oy yok diyerek başlamışlar,biraz sonra da yorumlar kapatılınca twitter’dan tag başlatmışlar.

RTE yanlısı troller şimdiden savunma sistemini aktif etmiştir...

Reaksiyon puanı
10,560
RTE karşıtı troller canlı yayının son kısımlarında oy yok diyerek başlamışlar,biraz sonra da yorumlar kapatılınca twitter’dan tag başlatmışlar.

Anlatımınıza hayran kaldım şuan ? ? ?

bilexsamet

Profesör
Reaksiyon puanı
2,415

Yani trollüğe trollük ile karşılık verilir. Yani kısasa kısas.

Drogba39

Profesör
Reaksiyon puanı
381
Mart ayında temmuza atılan tarihten sonra öğrenciler tüm planlarını buna göre yaptı ve birden hazirana çekildi tarih. Bu tepkide çok haklı sınava girecek öğrenciler ve aileleri. Bende turizm düşünülerek yapıldığını düşünüyorum, korona olmasına rağmen turizme daha esnek davranılmaya çalışılıyor.
Bu tarih daha geçen sene Haziran'da değil miydi zaten ? Mart ayında Corona varken kim neyin planını yaptı Temmuz'a göre ? Zaten Temmuz dendikten birkaç hafta sonra tekrar Haziran'a alındığı açıklandı. Okumaya niyeti olmayanlar, bunları bahane ediyor, hükümet karşıtı olanlar da onları desteklediler. Gereksiz bi şekilde tepkiler büyüdü. Biz de girdik bu sınava hem de Mart'ta ve Haziran'da olmak üzere 2 ayrı zaman diliminde. Ygs'ye mi, Lys'ye mi çalışsak diye sürekli kafa karışıklığı yaşadık ama kimsenin bu kadar bahane edip de tepki gösterdiği olmadı. 2 günlük sınav için amma yırttılar bi taraflarını.

Dilara Kaya

Profesör
Reaksiyon puanı
3,756
Fareyi dislike butonuna getirip el tetikte bekleyen o kadar troll varmış demek. Yayın başlar başlamaz tetiğe basmışlar. Dinlemeye izlemeye bile tahammülleri yok.
Dinledim 1 ay daha sınav stresi çekmesinler diye değiştirdik diyor

bud

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710
Bu tarih daha geçen sene Haziran'da değil miydi zaten ? Mart ayında Corona varken kim neyin planını yaptı Temmuz'a göre ? Zaten Temmuz dendikten birkaç hafta sonra tekrar Haziran'a alındığı açıklandı. Okumaya niyeti olmayanlar, bunları bahane ediyor, hükümet karşıtı olanlar da onları desteklediler. Gereksiz bi şekilde tepkiler büyüdü. Biz de girdik bu sınava hem de Mart'ta ve Haziran'da olmak üzere 2 ayrı zaman diliminde. Ygs'ye mi, Lys'ye mi çalışsak diye sürekli kafa karışıklığı yaşadık ama kimsenin bu kadar bahane edip de tepki gösterdiği olmadı. 2 günlük sınav için amma yırttılar bi taraflarını.

Sınava hazırlanan, stresi yaşayan öğrenciler. Onlar hiç böyle demiyor. Ha tabi onlar vatan hainidir. :D

bilexsamet

Profesör
Reaksiyon puanı
2,415
Dinledim 1 ay daha sınav stresi çekmesinler diye değiştirdik diyor
Dinleyip "dislike" attım, diyorsun yani.
Ben o kadar dislike atan kişinin dinlendiğine inanmıyorum. 2 saat önce başlamış ve görülmemiş şekilde troll saldırısı var. Zaten video 1 saat sürmüş.

Dilara Kaya

Profesör
Reaksiyon puanı
3,756
Dinleyip "dislike" attım, diyorsun yani.
Ben o kadar dislike atan kişinin dinlendiğine inanmıyorum. 2 saat önce başlamış ve görülmemiş şekilde troll saldırısı var. Zaten video 1 saat sürmüş.
Benim like veya dislike atmam değil mesele sınava girecek öğrenciler bu durumdan rahatsız, tepki gösteriyorlar. Sınav stresi yaşamadınız daha önce hiç sanırım...

bilexsamet

Profesör
Reaksiyon puanı
2,415
Benim like veya dislike atmam değil mesele sınava girecek öğrenciler bu durumdan rahatsız, tepki gösteriyorlar. Sınav stresi yaşamadınız daha önce hiç sanırım...
Ben 2 önlisans, 1 lisans bitirdim. Ayrıca 2 önlisansta da 1'inciliğim var.
Sınav stresini de trollüğü de iyi bilirim ben.

Yıl boyu yatıp son bir ay çalışmakla iyi bir yer kazanacağını sananlar kendisini süper hafıza sanıyorlar galiba.

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
YKS öne alındı diyerek karşı çıkmak gerçeği çarpıtmaktır.
-- İkinci dönem dersleri sınav kapsamından çıkarıldı.
-- Okula gitmeyip gece gündüz ders çalışma fırsatı var.
Normalde öğrenciler bunun için rapor üstüne rapor almaya çalışıyordu.
-- Sınavda sorumlu olunan kısım yarım dönem daha az ama sınav süresi 30 dakika daha uzun.
-- Baraj 180'den 170'e düşürüldü.
Bu da en az 120.000 öğrencinin ilaveten istediği bölüme giriş yapabileceği anlamı taşıyor.
Peki muhalefet buna neden karşı çıkar?
Gençleri sevdiklerinden mi? Hayır. Enayi yerine koymak için.
Kemalist eğitim ile yetişmiş gençliğin, olayın aslını astarını araştırmadan kendilerine inanıp hükümete ve cumhurbaşkanına tavır almasını amaçlıyorlar.

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
YKS öne alındı diyerek karşı çıkmak gerçeği çarpıtmaktır.
-- İkinci dönem dersleri sınav kapsamından çıkarıldı.
-- Okula gitmeyip gece gündüz ders çalışma fırsatı var.
Normalde öğrenciler bunun için rapor üstüne rapor almaya çalışıyordu.
-- Sınavda sorumlu olunan kısım yarım dönem daha az ama sınav süresi 30 dakika daha uzun.
-- Baraj 180'den 170'e düşürüldü.
Bu da en az 120.000 öğrencinin ilaveten istediği bölüme giriş yapabileceği anlamı taşıyor.
Peki muhalefet buna neden karşı çıkar?
Gençleri sevdiklerinden mi? Hayır. Enayi yerine koymak için.
Kemalist eğitim ile yetişmiş gençliğin, olayın aslını astarını araştırmadan kendilerine inanıp hükümete ve cumhurbaşkanına tavır almasını amaçlıyorlar.
Karşıdan konuşmak o kadar kolay ki :) Aynılarını yaşamanız dileğiyle.