Haber Erdoğan'ın 2021 Projesi: Sadece Kadınların Gidebileceği Üniversiteler İçin Karar Resmi Gazete'de

OzkanK.

Dekan
Cezalı
Sen nasıl 82 anayasasını yapanlar diye anlamışsan ben de İsmet İnönü ve Atatürk diye anlıyorum.
Bir noktadan sonra çok tepki gelince de onu dememiş diye Parti Sözcüsü açıklama yapmış.
Tabii bu iki kişiden kimi kastettiğini anlamamak için safiyane duygular ile bakmak gerekir olaya.
Bu senin yaptığın ve Ayyaş deyince Atatürk demen bile Atatürk'e hakaret ve saygısızlık...

ozciceky

Profesör
Tabii yıllar önce ben böyle bir konuşma yapmıştım buna refere ediyordum demek en kolayı. Çıkacaksın ne diyorsun net söyleyeceksin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu senin yaptığın ve Ayyaş deyince Atatürk demen bile Atatürk'e hakaret ve saygısızlık...

zaten nedense bir AKP cenahı doğru anlamış :)

Haber yapanların üzerinde ciddi baskıların olduğu bizzat gazeteciler tarafından zaten ifade ediliyor. Her türlü habere yayın yasağı getirtmek mesela yeni moda.
Kıymetli abim, siz saygı duyduğum, edep erkân sahibi birisiniz, lakin şu önyargılarınız sizin elinizi kolunuzu bağlıyor adeta. Hadi bazı ülke menfaatlerini ilgilendiren kritik ve stratejik özelliği olan haberleri anlarım da, "Hür türlü" ne demek üstadım ya? Daha evvel de yazdım size, yorumlarınızda çok fazla muğlak ve soyut özellik içeren önyargı mevcut.

Şimdi eminim sizin şikayetleriniz içinde MİT'in gizli kalması gereken bilgilerini ifşa edip sonra da tutuklanan gazeteci müsveddelerinin tezviratları da vardır. Eh bunun için de biraz insaf lazım gelmez mi?

ozciceky

Profesör
Kıymetli abim, siz saygı duyduğum, edep erkân sahibi birisiniz, lakin şu önyargılarınız sizin elinizi kolunuzu bağlıyor adeta. Hadi bazı ülke menfaatlerini ilgilendiren kritik ve stratejik özelliği olan haberleri anlarım da, "Hür türlü" ne demek üstadım ya? Daha evvel de yazdım size, yorumlarınızda çok fazla muğlak ve soyut özellik içeren önyargı mevcut.

Şimdi eminim sizin şikayetleriniz içinde MİT'in gizli kalması gereken bilgilerini ifşa edip sonra da tutuklanan gazeteci müsveddelerinin tezviratları da vardır. Eh bunun için de biraz insaf lazım gelmez mi?
Hayır hayır tabii ki MİT tırlarını kast etmedim.

301 kişinin öldüğü Soma Faciası​

97 kişinin öldüğü 400 kişinin yaralandığı Ankara Katliamı​

IŞİD'in Musul Başkonsolosluğu baskını​

Dört Bakan Hakkında Soruşturma​

Çocuk Cezaevinde Tecavüz Haberi​

Suriye Toplantısı Haberlerine Yayın Yasağı​

17-25 Aralık Operasyonları​

34 kişinin öldüğü Suruç Katliamı​

Bingöl Suikastı​

52 kişinin öldüğü Reyhanlı Katliamı​

Şike soruşturması​

Yüksekova'da şehit edilen 3 asker haberi​