Erdoğan: Türkiye ekonomisi tırmanışta ama göremeyenler var :)

Bu konuyu okuyanlar

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Erdoğan: Türkiye ekonomisi tırmanışta ama göremeyenler var

Erdoğan:
- Hazine ve Maliye Bakanımla ilgili yaptıkları karalamalar... Bunlar yetişemedikleri üzüme 'koruk' diyor
- Eleştirenler, ülke nereden nereye geldi ona baksınlar

gem.jpeg

bence reisin doların 7,35 olduğundan haberi yok etrafındakiler dolar 2,64 efendim şuan 2,66 oldu ve böyle demeye başladılar diyor olabilirler

Usain

SpaceX
Emektar
Reaksiyon puanı
15,050
Erdoğan: Türkiye ekonomisi tırmanışta ama göremeyenler var

Erdoğan:
- Hazine ve Maliye Bakanımla ilgili yaptıkları karalamalar... Bunlar yetişemedikleri üzüme 'koruk' diyor
- Eleştirenler, ülke nereden nereye geldi ona baksınlar

Ekli dosyayı görüntüle 111663

bence reisin doların 7,35 olduğundan haberi yok etrafındakiler dolar 2,64 efendim şuan 2,66 oldu ve böyle demeye başladılar diyor olabilirler
Abi Titanik benzetmesi aşırı iyi. :D

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Sizinki öyle veya size öyle geliyor belki ama bizim fidanımiz daha yeni yeşeriyor ve yeşerecek... ?Herkes ziddini iddia etse de, herkes muhalefet etse de bu gerçek değişmeyecek ?

18 senedir yeşermeye çalışıyor sanırım , görüyorsunuz ki Türkiye her günden daha kötüye gidiyo fabrikalar,ekonomi,milli gelir açlık sınırı,alım gücü,yaşama kalitesi vsvs. gibi :)

Fakat sizin çiçeğiniz farklı bir ülke de yetişiyor olabilir mi , sanırım Türkiye'den bahsetmiyorsunuz.. :)

-Uncar_Blood-

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,174
dolar düşmesni umrumda değil yeterki şu vergileri düşürsünler 6000tl 7000tl vergi nedir ya neymiş efendim Türkiye o vergiler sayesinde ekonomisi iyi olacakmış yükselişe geçicekmişiz ne komik ya hadi geçicez cidden yükselişe o askeri maaşla geçinen adamı düşünen yok yeter ki ülke ayaklansı deme tövbe

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
dolar düşmesni umrumda değil yeterki şu vergileri düşürsünler 6000tl 7000tl vergi nedir ya neymiş efendim Türkiye o vergiler sayesinde ekonomisi iyi olacakmış yükselişe geçicekmişiz ne komik ya hadi geçicez cidden yükselişe o askeri maaşla geçinen adamı düşünen yok yeter ki ülke ayaklansı deme tövbe

O vergiler sayesin de bazıları En lüx en muhteşem hayatı yaşıyor, ama o vergiyi veren insanlar ise hayatta kalmaya çalışıyor ..

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147

site gene sizin site görkem, yinede vergi kaçıranların tamamını yakalamaları lazım. daha çok kaçak olan var.

Kararsız23

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,124
Batıyoruz ama kıç tarafındakiler yükseliyoruz sanıyor.