Haber Erdoğan : Dolar alan yaya kalır

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Dertsizali

Profesör
Bir arkadaş vardı para olsa hayvancılık yaparım dedi başladım hayal kurmaya misal mekanı benden hayvanlar benden yemlerde benden dedim.. kazanç da yari yarıya dedim ne dese begenirsiniz, mademki yarı yarıya ben niue calisim ki işçi tutar ona yaptırırım gerisi bana kalır... ne yaparsan yap dedim dalga geçer gibi güldü ve Oglum dedi herşey senden ben kazanırım öyle olunca sende işçi çalıştırırsan kazanırsın bana yaptırmazsın.... bile dedi yani ticaretten anlamıyorsun dedi... bende dedim ki. Biliyon ben engelliyim iş gücü yok sana müdürlük gibi ortaklık diyom sen benle dalga geçiyorsun asıl ben bisey yapmadan kazanacak ve kazandircaktim diyince üzüldü... yani kısaca hayalde bile küçük düştüm gerçeğinde kazık üstüne kazık yerim... güvenecek insan kalmadı... kusura bakmayın konu biraz dağıldı..
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu ülkede kolay yoldan para kazanma hırsı çok o yüzden kazık atıyorlar birbirlerine

Son düzenleme:
Lütfen benim mesajımı alıntılayıp olayın kişiselleştirilmesine yol açma, sonra ceza alıyoruz.
Kimin mesajını alıntılayıp alıntılamayacağımı sana soracak değilim.

Ben ne lütfenden ne ricadan anlarım.
Ortalık yangın yeri siz dalga geçiyorsunuz şöyle iyiyz, böyle iyiyiz, altından güzel yıatırım aracı olur diye

SmokeXD

Dekan
Kimin mesajını alıntılayıp alıntılamayacağımı sana soracak değilim.

Ben ne lütfenden ne ricadan anlarım.
Ortalık yangın yeri siz dalga geçiyorsunuz şöyle iyiyz, böyle iyiyiz, altından güzel yıatırım aracı olur diye
Bu kafayla, euro yükseliyor diye mevcut yönetime oy veren gurbetçi kafası aynı.

Son mesajlar