Erdoğan birinci Cem Yılmaz ikinci

Bu konuyu okuyanlar

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,729
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Cem Yılmaz Twitter'da yarışıyor! Erdoğan 4 bin 793 kişi daha fazla...

1577524921503.png

DUVAR – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Twitter hesabı, uzun süredir ‘en fazla takip edilen’ Cem Yılmaz’ı geride bırakarak Türkiye’nin en çok takip edilen hesabı oldu.

Komedyen Yılmaz’ın 28 Aralık Cumartesi günü Türkiye saati ile (TSİ) 10.57’de 14 milyon 423 bin 111 takipçisi, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ise 14 milyon 427 bin 904 takipçisi bulunuyor.
14 milyon 427 bin 904 kişinin takip ettiği Cumhurbaşkanı Erdoğan, böylece Twitter’da Türkiye’nin en çok takip edilen hesap oldu.

Gazete Duvar

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,734
Hayırlısı olsun, demek ki çok ilgi çekici ve meraklandıran konuşmalar / gönderiler yapıyor. :)

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Ben Reis'in hayranıyım :D ama benim gibi bir çok tivit atmayan, feys kullanmayan insta falan bilmeyen çok vatansever ve Reis'i seven milliyetçi destekçi var... En azından %52 en az 45 milyon sadece Türkiye içinde hayranı var Reis'in . :) Daha mazlum ve mağdurların coğrafyalarındakı sayıları hesaplayamıyoruz tabi... cemo kim ya, Reis ile bir tutulur mu hiç o .

Kaldı ki tivitırda herşey şaibeli, botlar, yalan dolan hesaplar uçuşuyor, kim takar tivitırı ...

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Ben Reis'in hayranıyım :D ama benim gibi bir çok tivit atmayan, feys kullanmayan insta falan bilmeyen çok vatansever ve Reis'i seven milliyetçi destekçi var... En azından %52 en az 45 milyon sadece Türkiye içinde hayranı var Reis'in . :) Daha mazlum ve mağdurların coğrafyalarındakı sayıları hesaplayamıyoruz tabi... cemo kim ya, Reis ile bir tutulur mu hiç o .
Bak ne diyeceğim dostum, bir başkasına babanın oğlu bile olsa bu kadar bağlanma.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sev, sahip çık ama bu kadar bağlanma, kimse baki değil.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Cem Yılmaz komik mi ? O kadar takip edeninin olması saçma değil mi ?
şişirmedir, her şey para için ve takipçi kasma hileleri...

Bak ne diyeceğim dostum, bir başkasına babanın oğlu bile olsa bu kadar bağlanma.

Sev, sahip çık ama bu kadar bağlanma, kimse baki değil.
Biz ölümle bitecek bir sevgi ile değil, Allah nazarında ve katında da Reis için dua edenlerdeniz. Hakk için Adalet için, herkesin DEVLET BABA'sı olduğu için gönülden sevenleriz. O'nun bu millet için yaptığı hizmetleri bu devirde kimse yapmamıştır ve kimse de yapamaz. Reis bi tanedir.

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Takipçi sayısına değil "gerçek takipçi" sayısına bakılmalı. Bu sayılardan bot hesapları çıkarırsak gerçek veriye ulaşabiliriz. İnternette bir kaç site var bu işi yaptığını iddia eden ama ne kadar doğrudur bilemem.

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
Reisin takipçilerini sosyal medyada aramayın, gönüllerde, tüm dünya mazlumlarının gönüllerinde ve gözlerinde arayın..