Epson L800 Video İnceleme

Bu konuyu okuyanlar

ffgul

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
>>Kesinlikle mürekkepli yazıcı almayın arkadaşlar.Ben hp nin 4560 modeli vardı 6 ayda gına getirtti.(mürekkep yüzünden)
>>ne kadarda dışardan kendiniz doldursanız da (şişe fiyatları;35 tl miş, ki ) bence yine pahalı.
>>Ayrıca o mürekkebe bağlı hortumlar tıkanma yapıyor ve ileriki aşamada kırılma dahi yapıyor..
>>Ve bu yazıcı çok pahalı (650-700tl) bu paranın çok daha düşük fiyata renkli lazer yazıcı bulabilirsiniz..

ByKaMiKaZe

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
bencede 600 lira vereceğime lazer alırım :)

lewiss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Renkli lazer yazıcı kaç para haberiniz varmı bende conon mp280 var 6 aydır kullanıyorum tankları var ayda bir kafa temizleme yapıyorum sürekli A4 boyutunda fotoğraf basıyorum kartuşlar bitik uyarısından başka hiçbir sorunu yok onuda cancele basılı tutarak iptal ediyorsun hiç bişey olmamış gibi yazmaya devam ediyor yaklaşık 3000-4000 sayfa baskı yapıyor.
90 TL ye 1 litrelik 4 renk mürekkep aldım tankları en az 10 defa doldurabiliyor sun her dolumda 3000-4000 kadar baskı alıyorum bence siz üründe seçiminde hata yapmışsınız.
Birde laser yazıcının çıktısı hiç bir zaman mürekkepli yazıcı kadar kaliteli olmuyor. nerdenmi biliyorum? elimde ikiside var