Epic Launcher - PC'yi Kapatırsak İndirme Sıfırlanır mı? (KESİN CEVAP)

Sizce de bu konuda Epic Launcher çok gıcık değil mi?

• Kullanılan toplam oy
    15

Bu konuyu okuyanlar

ZadigBerg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar, GTA V bedava oldu ve ben de onu indirmeye koştum. 42 GB indi, fakat pc çok ısınınca geceye açık kalmasın diye indirmeyi durdurup kapatayım dedim. Araştırma yaptım ve bazıları kaldığı yerden devam eder demiş. Ben de denedim, indirmeyi duraklayıp yeniden başlattım bilgisayarı veeeee... 42 GB BOŞA GİTTİ!!! Sakın kapatmayın bilgisayarı. Çok ısındıysa durdurun indirmeyi, bırakın öyle, dinlensin. Ama kapatmayın sakın. Epic Launcher, Steam gibi değil. İndirdiği tüm verileri de silmiş. %0'dan başladı. Mecbur yarın sabah tekrar başlatacağım indirmeyi. Umarım sizin başınıza gelmez.

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,422
Arkadaşlar, GTA V bedava oldu ve ben de onu indirmeye koştum. 42 GB indi, fakat pc çok ısınınca geceye açık kalmasın diye indirmeyi durdurup kapatayım dedim. Araştırma yaptım ve bazıları kaldığı yerden devam eder demiş. Ben de denedim, indirmeyi duraklayıp yeniden başlattım bilgisayarı veeeee... 42 GB BOŞA GİTTİ!!! Sakın kapatmayın bilgisayarı. Çok ısındıysa durdurun indirmeyi, bırakın öyle, dinlensin. Ama kapatmayın sakın. Epic Launcher, Steam gibi değil. İndirdiği tüm verileri de silmiş. %0'dan başladı. Mecbur yarın sabah tekrar başlatacağım indirmeyi. Umarım sizin başınıza gelmez.
2 sindende nefret ediyorum sebebiyse Steam çok cimri Epic se çok beleş oyun veriyor ama launcher adam akıllı çalışmıyor

tabiihab

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Burada 3 farklı senaryo denenmiş ve hepsinde devam ediyor. İndirmenin 0.00Mb'dan başlaması sizi yanıltmasın. Önemli olan kalan miktar ve yukarıda yazan yüzde.

ZadigBerg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4