EPİC GAMES'TEN ALDIĞIM FAR CRY 5 GOLD EDİTİON STANDART SÜRÜME DÜŞTÜ

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nikobellic35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Epic Games'den yaklaşık 1 ay önce FC5 Gold editon almıştım. Standart sürüm 77 lira falandı ben de kuponu devreye sokmak için 91 TL'lik Gold Edition aldım. Aldığım zaman mağaza sayfasına gidince Gold Edition zaten var yazıyordu standarda mevcut değil yazıyordu ama şimdi standarta zaten var yazıyor Gold Edition mevcut değil yazıyor şimdi onunla gelen DLC'ler falan gitti mi?
SSD'de yer olmadığı için ve başka oyun oynadığım için indirip bakmadım.

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,392
Epic Games'den yaklaşık 1 ay önce FC5 Gold editon almıştım. Standart sürüm 77 lira falandı ben de kuponu devreye sokmak için 91 TL'lik Gold Edition aldım. Aldığım zaman mağaza sayfasına gidince Gold Edition zaten var yazıyordu standarda mevcut değil yazıyordu ama şimdi standarta zaten var yazıyor Gold Edition mevcut değil yazıyor şimdi onunla gelen DLC'ler falan gitti mi?
Epic gamesin müşteri hizmetiyle yazılı olarak iletişime geç. İngilizce yazman gerekiyor. Satın alma geçmişine girip ss al ve yolla.

durmayann

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,203
Başlık tamamen büyük olamaz bir de oyunu kur bakalım bir.

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
8) Başlık ve mesaj içeriği Türkçe yazım kurallarına uygun olmalıdır. Başlıklar büyük harfle başlamalıdır ve mesaj içeriğinin tamamı büyük ya da küçük harf olmamalıdır. "Örnek Başlık" ya da "Örnek başlık" şeklinde yazılmalıdır. (Tamamı büyük olarak açılan başlıklar bölüm moderatörlerimiz tarafından kaldırılacaktır yada kilitlenecektir.)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...