Epic Games'e Google hesabım ile giriş yapamıyorum(Lutris)

Bu konuyu okuyanlar

Silinen bir hesap

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Eskiden Epic Games hesabıma Google hesabım ile giriyordum.Ama Windows'tan Linux'a geçtiğimde ve Lutris ile Epic Games açmaya çalıştığımda google hesabıma girmem için tarayıcı sayfası açması ve ordan girmem gerekiyor ama ben Google hesabım ile giriş yapmayı denediğimde herhangi bir tarayıcı sayfası açmadığı için giriş yapamıyorum acaba wine kullanarak Opera vb. ile Epic Games aynı anda açarsam bu işi halledebilir miyim veya bu işin farklı bir çözümü var mıdır? Forumda yeniyim hatam olursa affola

Silinen bir hesap

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Evet sorunun çözümünü buldum şimdi sizlerle paylaşayım.Öncelikle normal tarayıcınızdan Epic Games'e google hesabınız ile girin(Launcher dan bahsetmiyorum) girdikten sonra hesap ayarlarına girin ondan sonra şifre ve güvenlikten kendinize yeni bir şifre girin daha sonra Lutris ile(yada normal şekilde) Epic Games Launcher'ı açın daha sonra Epic Games hesabıyla gire basıp Google hesabınız için kullandığınız Epostayı ve yeni ürettiğiniz şifreyi girin.Artık Epic Games'e Tarayıcıyı kullanmadan google hesabınızla girebiliceksiniz.Bunu okuyanlara iyi günler dilerim

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Konuyu daha önce görsem ben de aynı çözümü söyleyecektim. Çözmüşsünüz gözünüz aydın.

Son mesajlar