Yardım Epic Games'den Almış Olduğum Cities Skylines Açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

durmayann

Profesör
Reaksiyon puanı
3,203
Daha hiçbir defa yeni dünyaya giremediğim için oyunda mod falan kurulu değil. New game dedikten sonra dakikalarca öyle boş boş yükleniyor, donuyor falan. Sistemim düşük fakat sanırım oyunda da optimizasyon sorunu falan varmış belki ondan da olabilir. Bir forumda loading ekranı için mod önerilmiş fakat nasıl kuracağımı kullanacağımı bilmediğim için ellemedim.

UnFrGvnG

Profesör
Reaksiyon puanı
989
Daha hiçbir defa yeni dünyaya giremediğim için oyunda mod falan kurulu değil. New game dedikten sonra dakikalarca öyle boş boş yükleniyor, donuyor falan. Sistemim düşük fakat sanırım oyunda da optimizasyon sorunu falan varmış belki ondan da olabilir. Bir forumda loading ekranı için mod önerilmiş fakat nasıl kuracağımı kullanacağımı bilmediğim için ellemedim.
Sistem özellikleriniz nedir

UnFrGvnG

Profesör
Reaksiyon puanı
989

durmayann

Profesör
Reaksiyon puanı
3,203
Grafik ayarı varsa en düşük ayarlarda deneyin bir de. Olmuyorsa iade etme şansınız varsa iade olsun para boşa gitmesin :).
Zaten oyun ücretsiz verilmişti ama deneyeceğim grafik ile oynamayı.
Tam ekranda oynuyorsan ondandır ekranı küçültüp oyna.
Hayır, tam ekran da oynayıp görüntü formatını 4:3 alması lazım, tam ekrandan çıkmak fpsyi herzaman düşerir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Doğru diyor valla
Tamamdır bir deneyip dönerim size. :)

UnFrGvnG

Profesör
Reaksiyon puanı
989
İntel Celeron N4000
İntel Uhd Graphics 600
4 GB RAM + SSD
  • MİNİMUM:
    • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İşletim Sistemi: Microsoft Windows XP/Vista/7/8/8.1 (64-bit)
    • İşlemci: Intel Core 2 Duo, 3.0GHz or AMD Athlon 64 X2 6400+, 3.2GHz
    • Bellek: 4 GB RAM
    • Ekran Kartı: nVIDIA GeForce GTX 260, 512 MB or ATI Radeon HD 5670, 512 MB (Does not support Intel Integrated Graphics Cards)
    • DirectX: Sürüm 9.0c
    • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
    • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
işlemciden kaybediyonuz, açması lazım yoksa :(

durmayann

Profesör
Reaksiyon puanı
3,203
  • MİNİMUM:
    • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İşletim Sistemi: Microsoft Windows XP/Vista/7/8/8.1 (64-bit)
    • İşlemci: Intel Core 2 Duo, 3.0GHz or AMD Athlon 64 X2 6400+, 3.2GHz
    • Bellek: 4 GB RAM
    • Ekran Kartı: nVIDIA GeForce GTX 260, 512 MB or ATI Radeon HD 5670, 512 MB (Does not support Intel Integrated Graphics Cards)
    • DirectX: Sürüm 9.0c
    • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
    • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
işlemciden kaybediyonuz, açması lazım yoksa :(
Grafikleri en düşüğe alıp pencereli bir şekilde açtım, oyun açıldı teşekkür ederim fakat umduğum hazzı alamadım gibi. Neyse orası bana kalmış teşekkürler. ?

NuLdERGAMER

Profesör
Reaksiyon puanı
637
Grafikleri en düşüğe alıp pencereli bir şekilde açtım, oyun açıldı teşekkür ederim fakat umduğum hazzı alamadım gibi. Neyse orası bana kalmış teşekkürler. ?
Can I run it sitesinden bir test etseydiniz keşke :)

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
Aynısı Bendede Oluyor 32 Gb Ram Kullanmama Rağmen Bir Baktım 2 Dakika Sonra Ram Kullanımı 9 Dan 17 18 Oluyor Sonrada Oyun Çöküyor Aman Dikkat Et O Oyuna Girince Bilgisayarım 5 Kez Mavi Ekran Hatası Aldı Donup.