Soru Epic Games Yönetimi Sizde Olsaydı ?

Bu konuyu okuyanlar

Donanım Adam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selamlar,

Epic Games platformunda son kararı veren yetkili siz olsaydınız, hangi oyunları ücretsiz olarak oyunculara sunardınız ?

cücegimli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Hangi oyunları bedava vereceğimi bilmiyorum ama her hafta bedava vereceğime her ay bir tane AAA kalitesinde bir oyunu bedava verirdim. Tabi bu sistem tutmayabilir bir şey diyemem. Ben böyle düşünüyorum. Hep aksiyon türünde değil de bazen yarış türünde de oyun verirdim. NFS serisinden mesela.

Sıradan Kullanıcı

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
8,022
Sürekli çer çöp oyunları bedava vermek yerine ara sıra güzel bir oyun bedava verirdim.

Ek olarak boş işlerle uğraşmak yerine güzel bir yazılım ekibi ile anlaşıp Steam,UbiConnect,Origin gibi sorunsuz, kullanımı kolay ve akıcı bir uygulama geliştirirdim. Şu an Epic Games Launcher kadar berbat bir uygulama yok.

404 Error

Müdavim
Reaksiyon puanı
12,511
Öncelikle hiç bir oyuna gizemli oyun diye yazmazdım. Direk oyunu gösterirdim. Bir de denildiği gibi biraz daha iyi oyunlardan verirdim. Son olarak kesinlikle launcherı düzeltmek ve geliştirmek için çok uğraşırdım.

wittroc

44
Reaksiyon puanı
11,186
Oyun dağıtıp kitle çekmeye çalışacağıma launcher'ı düzeltirdim.

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,096
Öncelikle hiç bir oyuna gizemli oyun diye yazmazdım. Direk oyunu gösterirdim. Bir de denildiği gibi biraz daha iyi oyunlardan verirdim. Son olarak kesinlikle launcherı düzeltmek ve geliştirmek için çok uğraşırdım.
Hocam öyle yapılmasının asıl sebebi bence reklam yapılması epicin reklam yapmasına gerek kalmıyor bu reklamı sdn vb yerler zaten reklamı yapıyor gizemli oyunlar başlığı burada çok işe yarıyor gizemli oyunlar yazınca birçok yerde reklamı yapılıyor ilgi çekiyor bence iyi bir strateji
Hocam iyi oyunlar vermek kolay olmuyor diye düşünüyorum firmayla anlaşma yapmaları gerekiyor
Verdiği oyunlar da aşırı kötü oyunlar değil yine güzel oyunlar veriyor subnatica ark survival control GTA 5 gibi gibi harika oyunlar da verdi ve yaptığı indirimler ve kupon olayı baya işe yarıyor
Steam de topluluk olarak atölye olarak launcher olarak önde
Kişi ucuza güzel oyunlar oynamak istiyorsa epic kullansın
Toplulukta atölyede vakit geçiriyorsa ve o kişi için bunlar oyun fiyatlarından daha önemliyse Steam kullansın zaten firmalar birbirinden daha çok indirim yaptığı oyunlar oluyor
Şu sıralar launcher duzeltilmeye çalışılması gayet iyi olur ben olsam launcher üzerinde biraz daha durur ücretsiz oyunlar vermeye devam ederdim

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,734
Entegrasyon ve başlatıcı sorunlarını çözülmesini sağlardım. Tabi Steam Workshop tarzı bir sistem de getirebilirdim.