Epic Games Oyun Boyutu Artma Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

berat_____

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
dün saat 10 gibi gta 5'in 1 haftalıgına epic gamesde ücretsiz oldugunu öğrendim ve indirmeye başladım akşam 6ya kadar 50gb falan yüklendi ama başta 94 olan oyun gbsi 131e çıktı sonra 155 ve daha sonrada 167gbye çıktı şuan oyun 94gbden fazla yüklendi ama yüklenmeye devam ediyor oyunun 2020 yılındaki boyutuna baktım 80gb'mış hala anlamış degilim bir çözümü varsa söyleyebilirmisiniz ? Screenshot

beleşadam

Profesör
Reaksiyon puanı
907
Aha, aynısı banada oldu ayvayı yedik şimdi
tm5yIh8.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdi launcheri kapatıp açtım 90.8GB içerisinden diyor halbuki eskiyken 5gb indirmiştim ve ozaman 89.0GB'ydi ilginç ve hiç beğenmedim niye ekstra dosya indiriyimki? Bir sürü bug var şu launcherde!

Son düzenleme:

berat_____

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Aha, aynısı banada oldu ayvayı yedik şimdi
tm5yIh8.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdi launcheri kapatıp açtım 90.8GB içerisinden diyor halbuki eskiyken 5gb indirmiştim ve ozaman 89.0GB'ydi ilginç ve hiç beğenmedim niye ekstra dosya indiriyimki? Bir sürü bug var şu launcherde!

bende denedim yeniden başlatmayı şimdide 20gb yazıyor şu bugların acilen düzeltilmesi lazım

beleşadam

Profesör
Reaksiyon puanı
907
Şimdi hocam ben şeyden korkuyorum böyle bi bugün 20gb indiricem falan sonra yarın sıfırlanacak ondan korkuyorum ya bence epic gamesten alıp steam den indirseydik hem böyle sistemleri çökmezdi okadar buglu bi launcher yapmışlarki şimdi indirmelerim sıfırlanacak diye korkuyorum