Epic games kütüphaneme nedensiz gelen oyun

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Ecel121

Üyecik
Yasaklı
epic games launchere girdim kütüphanemi açtım ve ben eklememe rağmen kütüphanemde far cry 3 vardı sizce kütüphaneme neden geldi bu oyun
Mesaj otomatik birleştirildi:

bide oyun standart edition değil deluxe edition

şu an oyun epic games te 160 tl ye satılıyor deluxe edition olarak

lütfen bir cevap yazar mısınız

Son düzenleme:

defacerGLD

Profesör
epic games launchere girdim kütüphanemi açtım ve ben eklememe rağmen kütüphanemde far cry 3 vardı sizce kütüphaneme neden geldi bu oyun

bide oyun standart edition değil deluxe edition

lütfen bir cevap yazar mısınız
Düşünme far cry 3 gelmiş oyna keyfine bak 😀

Ecel121

Üyecik
Yasaklı
ilk başta bende inanmadım ve oyunu uplay hesabıma bağladım sonra get the full game demediği için acaba gerçekten mi bedava vermişler diye düşündüm ve oyunu açtım direk açıldı

Ecel121

Üyecik
Yasaklı
işte fotoğraf

bu da diğer oyunlarım

far cry 5 in boyutuna bakmak için girdim birde baktımki far cry 5 in yanında far cry 3 var

Düşünme far cry 3 gelmiş oyna keyfine bak 😀
Yok far cry 5 im varken 3 e biraz zor başlarım

hem ac odyssey watch dogs 2 ark falanda var ya şimdi far cry 3 e belki nostalji için girerim en son 7 yaşımda oynamıştım

Üzümü ye bağını sorma. :D
gerçekten far cry 5 varken onu çok oynamam

ama oyunla ilgili bir tek vaas ı hatırlıyorum zaten o zaman oynadığımdada bitirmemiştim

şuan başka birimi hesabıma bağlandı diye düşünüyorum ama kredi kartım ı kaydetmemiştim yani istediği kadar alabilir

bana zararı yok sonuçta

Belki ücretsiz Demo vermiştir size oyuna girmek istediğinde ne yapıyor?
dediğim gibi uplay hesabımıda bağlayınca direk giriyor

fotoğraflara bakabilir siniz

hem demo olsa standart edition olmazmıydı bu deluxe edition

uplay dan da fotoğraf atıcam ama atmıyor nedense

yok atılmıyor

ama uplay da oyunlarım diyorum far cry 3 deluxe edition yazıyor far cry 3 e

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Ecel121

Üyecik
Yasaklı
far cry 5 deki bölümü geçemeyince far cry 3 e döndüm ve ultra ayar oynadım grafikleri beni hayran bıraktırdı zaten far cry5 i de ultra ayarda oynuyordum ama o oyun 2018 de çıktığı için grafiklerinin iyi olması normal ama far cry 3 2012 de çıkmış ve grafikleri şahane far cry 5 inki kadar iyi sayılır ve vaas ın tipi çok kaliteliydi sanki oyunda değilmişimde michael mando yanımda oturuyor gibiydi

RubYY

Asistan
far cry 5 deki bölümü geçemeyince far cry 3 e döndüm ve ultra ayar oynadım grafikleri beni hayran bıraktırdı zaten far cry5 i de ultra ayarda oynuyordum ama o oyun 2018 de çıktığı için grafiklerinin iyi olması normal ama far cry 3 2012 de çıkmış ve grafikleri şahane far cry 5 inki kadar iyi sayılır ve vaas ın tipi çok kaliteliydi sanki oyunda değilmişimde michael mando yanımda oturuyor gibiydi
far cry 5 season pass edition alanlara bedava veriliyordu sanırım. o yüzden olabilir

RubYY

Asistan
ettim bile :) 3 kere far cry 3 ü bitirdim ancak gizlilik sevdiğim için 4 ü tercih ettim. 3 de ceset taşıma muhabbeti fırlatilabilir bıçak muhabbeti yoktu .)

Ecel121

Üyecik
Yasaklı
ettim bile :) 3 kere far cry 3 ü bitirdim ancak gizlilik sevdiğim için 4 ü tercih ettim. 3 de ceset taşıma muhabbeti fırlatilabilir bıçak muhabbeti yoktu .)
bende far cry 4 ü hiç oynamadım ama 3 gayet enfes bir oyun inşallah bir gün 4 ü de new dawn ı da primal ıda oynarım

gizlilik arıyorsan hitman 2 yi veya thief simulatorü tercih edebilirsin ama hitmanı tercih edeceksen 2 den önce biride oynayabilirsin

Son düzenleme:

EmreGndmr

Asistan
Far Cry 3 dışındaki bütün Far Cry oyunları bana göre aynı ortamın farklı konseptlisi gibi.Tüm oyunları oynadığım için söylüyorum :) .Keyfini çıkarın

Ecel121

Üyecik
Yasaklı
Far Cry 3 dışındaki bütün Far Cry oyunları bana göre aynı ortamın farklı konseptlisi gibi.Tüm oyunları oynadığım için söylüyorum :) .Keyfini çıkarın
Enis kirazoğlu da bahsetmişti bu konudan ubisoft far cry 3 çok beğenilince diğer far cry ları da benzetmeye çalışıyor ama far cry ne zaman ki iyi satmazsa o zaman ubisoft yeni konseptlere geçecektir

hatta ubisoft bir röportaşında evet oyunlarımız birbirine çok benziyor demişti

far cry 3 üde far cry 5 ide oynaya bilmemin sebebi geforce now çünkü aslında bilgisayarım çok kötü

Son mesajlar