Yardım Epic games her açılışta giriş yapmamı istiyor?

Bu konuyu okuyanlar

Mr_Ahmet

Doçent
Reaksiyon puanı
454
Hatırla dememe rağmen her pc açılışında giriş yapmamı istiyor. Yetmezmiş gibi her seferinde güvenlik kodu girmem de gerekiyor. Haliyle baya uzuyor iş. Üstelik başlangıçta otomatik açılmasını aktif ettiğim halde böyle.

talebesultan

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
150
hocam bende de aynı sorun var tahminimce epic çok fazla girişten kaynaklı bazı şeylerde hata veriyor son haftalarda web siteside berbat halde

Mr_Ahmet

Doçent
Reaksiyon puanı
454
Yani sadece giriş yapmayla açılsa yine iyi. Üstüne doğrulama da istiyor. Her açılışta böyle olunca rahatsız etmeye başladı artık. Otomatik hesabı hatırlaması lazım.

MertTT9

Asistan
Reaksiyon puanı
101
Yani sadece giriş yapmayla açılsa yine iyi. Üstüne doğrulama da istiyor. Her açılışta böyle olunca rahatsız etmeye başladı artık. Otomatik hesabı hatırlaması lazım.
Windows defender'ın fidye koruması açıksa, ya da başka herhangi bir anti virüs benzeri bir program varsa epic games launcher'ın çerezleri oluşturmasına engel oluyor olabilir. Beyaz listeye almanızı ve tekrar denemenizi tavsiye ediyorum. :)

summonedskull

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Uygulamayı silip tekrar yüklemeyi deneyin derim. Önceden bu problem benim de başıma gelmişti. Çok sinir bozucu oluyor.

Mr_Ahmet

Doçent
Reaksiyon puanı
454
Uygulamayı silip tekrar yüklemeyi deneyin derim. Önceden bu problem benim de başıma gelmişti. Çok sinir bozucu oluyor.
Yüklü oyunlar varken silip yüklemek sıkıntı olmaz mı? Oyunlar gidecekse bana yaklaşık 200GB yükleme gerektirir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Windows defender'ın fidye koruması açıksa, ya da başka herhangi bir anti virüs benzeri bir program varsa epic games launcher'ın çerezleri oluşturmasına engel oluyor olabilir. Beyaz listeye almanızı ve tekrar denemenizi tavsiye ediyorum. :)
Sanırım açık değil. Açıksa bile ayarlarda uygulamalara özel seçenekler yok.

talebesultan

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
150
Yüklü oyunlar varken silip yüklemek sıkıntı olmaz mı? Oyunlar gidecekse bana yaklaşık 200GB yükleme gerektirir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sanırım açık değil. Açıksa bile ayarlarda uygulamalara özel seçenekler yok.
kesinlikle yeniden yüklemenin çözüm olduğunu düşünmüyorum. windows 10 kullanıyorsanız epic games launchere verdiğiniz izinleri gözden geçirin