Soru Epic Games Gizemli Oyunlar Tahmin Konusu

Bu konuyu okuyanlar

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,098
Evet arkadaşlar sizce Epic Games gizemli oyun ne olacak
İnşallah rdr2 yada cyberpunk olur
Epic Games üzerinden baktım şuan indirimde değiller bir ihtimal gelebilir mi ?
Ve bir sorum daha var gizemli oyunu beklemek iyi olur mu yoksa şimdi Steam üzerinden rdr 2 olmak mantıklı mı
Nede olsa GTA 5 ücretsiz olmuştu ve güzel oyunlar verdi

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
O iki oyundan keşke Read Dead Redemption 2'yi verseler. Bırakın cyberjunk'u. Zaten şehirde yaşıyorum, her yer taş, beton ve asfalt falan dolu. O oyunda da metal demir eklemişler işte. Hiç başka canlı yani hayvan türü yok. Oynasam iyicene sıkılırım. Zaten şehir de temiz hava alamıyoruz bari oyun güzel olsun da eğlenirim.
Read Dead Redemption 2 ise Rockstar tarafından yapılmış başka kaliteli bir oyun. Ne güzel atmosferi var. 200 den fazla mı ne hayvan türü falan var. Onları bile izlemek keyif verir.
Ama belki o oyunu vermeyebilirler. Among us gibi oyunu yine gizemli oyun diye vermesinler de, yine oynanabilir güzel bir oyun versinler. Read Dead Redemption 2 olmazsa başka güzel oyun verirler umarım.
Eğer Read Dead Redemption 2'yi vermezlerse, indirimde Steam'den satın alınır o oyun. Almak isteyen alsın. Bence indirimdeyken fiyatına değer. Yarı fiyatına iyi bir fırsat.

Son düzenleme:

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,098
O iki oyundan keşke Read Dead Redemption 2'yi verseler. Bırakın cyberjunk'u. Zaten şehirde yaşıyorum, her yer taş, beton ve asfalt falan dolu. O oyunda da metal demir eklemişler işte. Hiç başka canlı yani hayvan türü yok. Oynasam iyicene sıkılırım. Zaten şehir de temiz hava alamıyoruz bari oyun güzel olsun da eğlenirim.
Read Dead Redemption 2 ise Rockstar tarafından yapılmış başka kaliteli bir oyun. Ne güzel atmosferi var. 200 den fazla mı ne hayvan türü falan var. Onları bile izlemek keyif verir.
Ama belki o oyunu vermeyebilirler. Among us gibi oyunu yine gizemli oyun diye vermesinler de, yine oynanabilir güzel bir oyun versinler. Read Dead Redemption 2 olmazsa başka güzel oyun verirler umarım.
Eğer Read Dead Redemption 2'yi vermezlerse, indirimde Steam'den satın alınır o oyun. Almak isteyen alsın. Bence indirimdeyken fiyatına değer. Yarı fiyatına iyi bir fırsat.
Evet hocam rdr2 baya kaliteli bir oyun yani alanı üzmez ama ben şimdi indirimde alsam ve 2 3 gün sonra ücretsiz olsa baya üzülürüm derim niye beklemedin diye
Hem yılbaşı geliyor bu süreçte 15 oyun dagatacak eğer rdr2 verirse baya büyük bir kitle toplar bu 15 oyun içinde rdr2 + cyberpunk verirlerse steami tahtından edebilir

YokDahaNeler

Asistan
Reaksiyon puanı
121
Oyun %50 indirime çok sık giriyor hemen şimdi oynamak istemiyorsanız %70 %75 bandını bekleminizi tavsiye ederim. Sekiro da aynı şekilde.

sappien

Asistan
Reaksiyon puanı
326
Önceki dönemlerde de verdikleri oyunların ipuçlarını mağazada yer alan görsele koymuşlardı. Yine mağazaya ekledikleri görselde de verecekleri oyunlarının ipuçları mevcut. (Forklift, yüzük, bomba...)

epic-games-store-mystery-game.jpg

canali7536

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
Evet arkadaşlar sizce Epic Games gizemli oyun ne olacak
İnşallah rdr2 yada cyberpunk olur
Epic Games üzerinden baktım şuan indirimde değiller bir ihtimal gelebilir mi ?
Ve bir sorum daha var gizemli oyunu beklemek iyi olur mu yoksa şimdi Steam üzerinden rdr 2 olmak mantıklı mı
Nede olsa GTA 5 ücretsiz olmuştu ve güzel oyunlar verdi
geçen sene de böyle oldu biz rdr2ler tombriderler r6lar fln böyle 10da10luk oyunlar bekledik bize vere vere AMONG US verdiler inşallah iyi bişe verirler

sappien

Asistan
Reaksiyon puanı
326
Klasik yılbaşı deseni, buradan bir şey çıkmaz.

Benim argümanım bu desen içine en az 1 tane verecekleri oyunla ilgili bir ipucu bıraktıkları aşikar. Bıraktıkları ipucuna karşılık hangi oyunu verdiklerinin takibini yapmadım ama Google'dan bulduğum bazı görseller var. Her desen aynı değil yani.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Reaksiyon puanı
8,012
RDR2 ve Cyberpunk mu :D :D :D

Hayal dünyanız çok geniş sanırım. Halen daha para basan oyunları bedava yapacaklarını düşünmek başka şekilde açıklanamaz çünkü.

sappien

Asistan
Reaksiyon puanı
326
RDR2 ve Cyberpunk mu :D :D :D

Hayal dünyanız çok geniş sanırım. Halen daha para basan oyunları bedava yapacaklarını düşünmek başka şekilde açıklanamaz çünkü.

Gta 5'i de RP serverlarının tavan yaptığı belki de oyunun en prime dönemlerinden birin de ücretsiz dağıtmışlardı ki eğer Rockstar Games ile aralarında bilmediğimiz bir anlaşma varsa yine bir Rockstar oyunu görebiliriz. Şimdi veya gelecekte bilemem.

突厥汗國

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,236
Yukardaki sayılan Oyunlar suan ıcın verılmesi zor ama ılerıde Mutlaka olabılır, ne cıkar denırse kestırmek zor ama FPS Tarzından gelecegi aşikar.

Reaksiyon puanı
8,012
Gta 5'i de RP serverlarının tavan yaptığı belki de oyunun en prime dönemlerinden birin de ücretsiz dağıtmışlardı ki eğer Rockstar Games ile aralarında bilmediğimiz bir anlaşma varsa yine bir Rockstar oyunu görebiliriz. Şimdi veya gelecekte bilemem.
GTA 5 PC çıkış tarihinin 2015 olduğunu ve Online sürümünden beklenenden kat kat fazla para kazandırdığı için Rockstar'ın bir jesti olarak verildiğini hatırlatırım. Neyse beklemeye devam edin RDR2 ve Cyberpunk'u ne diyim :D En iyimser yaklaşımla %50 indirim verilir o iki oyuna onun da üstü olmaz.

sappien

Asistan
Reaksiyon puanı
326
GTA 5 çıkış tarihinin 2015 olduğunu ve Online sürümünden beklenenden kat kat fazla para kazandırdığı için Rockstar'ın bir jesti olarak verildiğini hatırlatırım. Neyse beklemeye devam edin RDR2 ve Cyberpunk'u ne diyim :D En iyimser yaklaşımla %50 indirim verilir o iki oyuna onun da üstü olmaz.

Rockstar'a bak sen ya, 'jest için bedava oyun' vermiş. Eminim Epic Games cebinden bu adamlara kuruş ödememiştir. Ortaya koyduğun 'argüman' baştan aşağı yanlış. Eğer bu olaya ekonomik kısmından bakarsan Epic Games zaten oyunun yapımcısına parasını ödüyor. Ayrıca RDR2 veya Cyberpunk gibi bir beklentim yok. Kıytırık bir oyun da verebilir.

Reaksiyon puanı
8,012
Rockstar'a bak sen ya, 'jest için bedava oyun' vermiş. Eminim Epic Games cebinden bu adamlara kuruş ödememiştir. Ortaya koyduğun 'argüman' baştan aşağı yanlış. Eğer bu olaya ekonomik kısmından bakarsan Epic Games zaten oyunun yapımcısına parasını ödüyor. Ayrıca RDR2 veya Cyberpunk gibi bir beklentim yok. Kıytırık bir oyun da verebilir.
Benim için gereksiz bir yorum. RDR2 ve Cyberpunk'un verileceğine cidden inanmış , ortaya neden GTA 5 verildiğini attığım zaman da beklemiyorum diye kıvırıyorsun. Cidden komik.

emin:)

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,124
Yılbaşından bağımsız resimde şunlar var.

Yani bomba ve adını bilmediğim araba.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
O araba ve inşaat makinesi dediğiniz forklift. Herhalde yılbaşı ile alakası yoktur. Yani forklift olan bir oyunu mu verecekler? Hangi oyun olabilir acaba?
a1.JPG

Bir de aşağıdaki yüzük veya başka bir şey sanırım. Bir de ona benzeyen dairenin içi beyaz olanı el bombası veya başka bir şey olabilir. Ya da yuvarlak mataraya da benziyor.
2.JPG
a23.JPG

Hangi oyun olduğunu bilmiyorum. Çok oyun oynayan birisi değilim. Bazen bir hafta bile oyun oynamam.

Son düzenleme:

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,098
geçen sene de böyle oldu biz rdr2ler tombriderler r6lar fln böyle 10da10luk oyunlar bekledik bize vere vere AMONG US verdiler inşallah iyi bişe verirler
Bence o among us olayından ders çıkartmışlardir
Mesaj otomatik birleştirildi:

O araba ve inşaat makinesi dediğiniz forklift. Herhalde yılbaşı ile alakası yoktur. Yani forklift olan bir oyunu mu verecekler? Hangi oyun olabilir acaba?
Ekli dosyayı görüntüle 165977
Bir de aşağıdaki yüzük veya başka bir şey sanırım. Bir de ona benzeyen dairenin içi beyaz olanı el bombası veya başka bir şey olabilir. Ya da yuvarlak mataraya da benziyor. Bilmiyorum. Çok oyun oynayan birisi değilim. Bazen bir hafta bile oyun oynamam.
Ekli dosyayı görüntüle 165978
Belki watch dogs Legion olabilir

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,098
Evet an itibariyle Epic Games gizemli oyuna 14 dk kaldı birazdan göreceğiz

YokDahaNeler

Asistan
Reaksiyon puanı
121
8 dakika kaldı :D

Yav bu ne adını sanını bilmediğim bir oyun :/

Son düzenleme:

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,098
Evet ücretsiz olan oyunumuz
Screenshot_2021-12-16-19-00-04-538_com.android.chrome.jpg

Birdahaki oyun güzel gelecek hissi verdi nedense
Screenshot_2021-12-16-19-06-23-010_com.android.chrome.jpg

Son düzenleme:

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,592
bunun olacağı daha önce söylenmişti. İlk oyun biliniyor ama diğerleri yok.

emin:)

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,124
1639671350467.png

Şahsen bu oyunun daha iyi olacağını düşünüyorum.

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,098
Ekli dosyayı görüntüle 166076
Şahsen bu oyunun daha iyi olacağını düşünüyorum.
Nedense epik bir oyun gelecek hissi veriyor
Bu arada rdr2 %50 indirimle 150 TL oldu yanında 60 TL'lik kuponla 90 TL ye alabilecegiz

Nası ya burada RDR2 denmişti bu oyun ne?
Rdr2 yada cyberpunk gelme ihtimali hala daha var 15 gün boyunca oyun verilecek

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,592
Nedense epik bir oyun gelecek hissi veriyor
Bu arada rdr2 %50 indirimle 150 TL oldu yanında 60 TL'lik kuponla 90 TL ye alabilecegiz

Rdr2 yada cyberpunk gelme ihtimali hala daha var 15 gün boyunca oyun verilecek
Yılbaşı indirimleri başladı ama kupon yok. Bu yıl kupon vermeyecekler mi acaba ?