Epic Games Düğmeye Bastı!

Bu konuyu okuyanlar

EmirhanTeira

Doçent
Reaksiyon puanı
507
GTA5'in ücretsiz olduğu haberi duyulduğundan beri herkes Epic Games'e büyük ilgi duymaya başladı. Zira GTA5 ücretsiz olacak iddiaları doğru çıktı. Şimdi de Epic Games'in Civilization VI / Borderlands The Handsome Collection / ARK: Survival Evolved oyunlarını ücretsiz vereceği haberinin sızdırıldığı söyleniyor. Ben bu sızma haberleri, Epic Games'in kullanıcıları heyecanlandırmak adına kendisinin ortaya attığını düşünüyorum. Sizce bu iddialar gerçek mi ? Bu konu hakkındaki görüşlerinizi merak ediyorum.

Güncelleme: İddialar ortaya atıldığı gibi Epic Games bu haberi doğruladı. Daha açtığım konunun üzerinden iki dakika bile geçmeden haberler teyit edildi. Bu 3 oyun da ücretsiz olacak.

Ücretsiz verileceği tarihler;

Civilization VI: 21 Mayıs
Borderlands The Handsome Collection: 28 Mayıs
ARK: Survival Evolved: 4 Haziran

Haber; Epic Games’te Civilization VI, Borderlands Paketi ve ARK Survival Oyunları Ücretsiz Olacak İddiası!

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,634
GTA5'in ücretsiz olduğu haberi duyulduğundan beri herkes Epic Games'e büyük ilgi duymaya başladı. Zira GTA5 ücretsiz olacak iddiaları doğru çıktı. Şimdi de Epic Games'in Civilization VI / Borderlands The Handsome Collection / ARK: Survival Evolved oyunlarını ücretsiz vereceği haberinin sızdırıldığı söyleniyor. Ben bu sızma haberleri, Epic Games'in kullanıcıları heyecanlandırmak adına kendisinin ortaya attığını düşünüyorum. Sizce bu iddialar gerçek mi ? Bu konu hakkındaki görüşlerinizi merak ediyorum.

Güncelleme: İddialar ortaya atıldığı gibi Epic Games bu haberi doğruladı. Daha açtığım konunun üzerinden iki dakika bile geçmeden haberler teyit edildi. Bu 3 oyun da ücretsiz olacak.

Ücretsiz verileceği tarihler;

Civilization VI: 21 Mayıs
Borderlands The Handsome Collection: 28 Mayıs
ARK: Survival Evolved: 4 Haziran

Haber; Epic Games’te Civilization VI, Borderlands Paketi ve ARK Survival Oyunları Ücretsiz Olacak İddiası!
size yemin ediyorum Ben GTA 5 i ARK ı v e Borderlands ı korsan oynuyordum sonra korsanı bırakıp hepsini zorda olsa sildim şimdi Epic Games hepsini bedava yapıyor Allah ım çıldırıcam :D

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,634
Gerçekse Steam'in gerçekten bir şeyler yapması gerekiyor. Yoksa birkaç aya epic games ve steam arasında rekabet falan kalmaz.
yapsın ya bencede bir Rainbow six fena olmazdı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Steam CEO su şuan Müslüm Baba dinliyor

sappien

Asistan
Reaksiyon puanı
326
Ben bu saatten sonra hangi oyunu vereceklerini kestiremiyorum. Hatırlatma olarak Epic Games'in eskiden ücretsiz verdiği bazı popüler oyunlar; Kingdom Come Delivarence, Farming Simulator 2019, AC Syndicate, Batman Arkham Series, Conarium, Just Cause 4, Watch Dogs, Kingdom New Lands, LEGO Batman Series, Layers Of Fear, Metro 2033 Redux, Offworld Traind Company, SOMA, Subnautica, Surviving Mars, Super HOT, Super Meat Boy, The Escapists, This War of Mine, World War Z. Yazarken yoruldum :eek:

Son düzenleme:

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,634
Ben bu saatten sonra hangi oyunu vereceklerini kestiremiyorum. Hatırlatma olarak Epic Games'in eskiden ücretsiz verdiği bazı popüler oyunlar; Kingdom Come Delivarence, Farming Simulator 2019, AC Syndicate, Batman Arkham Series, Conarium, Just Cause 4, Kingdom New Lands, LEGO Batman Series, Layers Of Fear, Metro 2033 Redux, Offworld Traind Company, SOMA, Subnautica, Surviving Mars, Super HOT, Super Meat Boy, The Escapists, This War of Mine, World War Z.
harbide helal olsun şu adamlara karantinada evde sıkılıyoruz diye vermedikleri oyun kalmadı bu arada epic in bukadar parayaı nerden bulduğunu bilen varmı

cingözrecai

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bu gta V i epic gamese üye oldum satın aldım da ps4e indirebiliyor muyum bunu? yoksa sadece bilgisayar için mi? eğer ps4e iniyorsa nasıl yapıyorum bilen var mı?