Epic Games Birden Fazla Hesapla Ücretsiz Oyun Alanların Oyunlarını Silebilir!

Bu konuyu okuyanlar

Abdullah Alkan

Doçent
Reaksiyon puanı
417
Birden fazla hesapla ücretsiz oyun alanlardan oyunlar silinebilir!

Hesabınıza girdiğinizde oyunu hesabınızda göremezseniz lütfen birden fazla hesabınız olup olmadığını kontrol edin.
Epic Games birden fazla hesapla Ücretsiz oyun alıp, stokçuluk yapan ve satanları bu şekilde engelleyebilir.
Bildiğiniz üzere bir çok kişi GTA V ile birlikte bir çok oyunda birden fazla hesap açarak stokluyordu bu kişiler 5 oyundan sonra IP üzerinden tespit edilip 24 saat ücretsiz oyun alması yasaklanıyordu.
Bununla birlikte durumla baş edemeyen Epic Games, bu olayları engellemek için iki aşamalı doğrulama sistemi getirse de çok önüne geçemedi.
Birden çok hesabı olanlar tespit edildikten sonra Kütüphanedeki ücretsiz oyunların silinmesi yabancı forumlarında tartışmalara sebep olmaya başladı.

İlprohan

Doçent
Reaksiyon puanı
301
Birden fazla hesapla ücretsiz oyun alanlardan oyunlar silinebilir!

Hesabınıza girdiğinizde oyunu hesabınızda göremezseniz lütfen birden fazla hesabınız olup olmadığını kontrol edin.
Epic Games birden fazla hesapla Ücretsiz oyun alıp, stokçuluk yapan ve satanları bu şekilde engelleyebilir.
Bildiğiniz üzere bir çok kişi GTA V ile birlikte bir çok oyunda birden fazla hesap açarak stokluyordu bu kişiler 5 oyundan sonra IP üzerinden tespit edilip 24 saat ücretsiz oyun alması yasaklanıyordu.
Bununla birlikte durumla baş edemeyen Epic Games, bu olayları engellemek için iki aşamalı doğrulama sistemi getirse de çok önüne geçemedi.
Birden çok hesabı olanlar tespit edildikten sonra Kütüphanedeki ücretsiz oyunların silinmesi yabancı forumlarında tartışmalara sebep olmaya başladı.
böyle olmalı zaten

EmirhanTeira

Doçent
Reaksiyon puanı
507
Pazara çevirdiler ortalığı zaten. Bir arkadaşım 6 tane almış yahu 6 tane!

Mehmedxr

Asistan
Reaksiyon puanı
238
5 oyundan sonra derken aynı hesaptan mı alanlar yoksa farklı hesaplardan alanlar mı daha detaylı anlatabilirmisin ?

Mehmedxr

Asistan
Reaksiyon puanı
238
Ben hem ablamın hemde kendime bide yan e postaya aldım simdi gidiyomu oyunlar (aynı telden)

bilexsamet

Profesör
Reaksiyon puanı
2,415
Donanım Haber'deki konu şuydu:

"Gta 5 hesap açma rekorunuz"
"ücretsiz olduğu günden beri 2 yer yer 3 kişi uğraşıyoruz gece gündüz demeden ana bilgisayara epic den indirdik diğer 3 bilgisayara kopyaladım yaklaşık 350 civarında hesap oldu diğer 2 pc en az 2.5 saat oynama süresi için aktif bırakıyorum hesapları ne olur ne olmaz diye çok uykusuz kaldım ama değecek inşallah siz kaç hesap aldınız toplamda ben ekibi çoğaltıp daha fazla alacağım kampanya bitmeden sizde durumlar nedir

not yalnız öyle kolay değil gece gündüz emek var eposta kayıt ol epic hesabı aç oraya kayıt ol eposta doğrula acayip uğraşıyor"

Link şuydu ama konuyu silmişler. ?

Ekşi Sözlük'e de düşmüş:

@EmirhanTeira

Abdullah Alkan

Doçent
Reaksiyon puanı
417
5 oyundan sonra derken aynı hesaptan mı alanlar yoksa farklı hesaplardan alanlar mı daha detaylı anlatabilirmisin ?
Aynı IP üzerinden 5 tane ücretsiz oyun alınca aynı gün 24 saat ücretsiz oyun alma yasağı vardı ondan bahsediyorum.

beleşadam

Profesör
Reaksiyon puanı
907
İnşallah dedikleri gibi olur yoksa bedava olmaktan çıkınca millet satmaya başlayacak

bilexsamet

Profesör
Reaksiyon puanı
2,415
Aynı IP üzerinden 5 tane ücretsiz oyun alınca aynı gün 24 saat ücretsiz oyun alma yasağı vardı ondan bahsediyorum.
Mesela burada gerçek hesap ile sahte hesap ayrımını nasıl yapacaklar?

Ben ilk gün siteye mobilden girip almayı denedim ama hata verip siteye girilmedi. Sonra işyerinin PC'sinden girip aldım. İşyerinde benden başka aynı IP'den girip alanlar olsa benimkini sahte hesap olarak algılayabilir mi yani?

Sahte olarak algılamaması için ne yapılabilir?