🔥 Öne Çıkan Konular

Epic Games, 82 TL Değerindeki İki Oyunu Ücretsiz Veriyor

Bu konuyu okuyanlar

ucanfare

Öğrenci
Katılım
12 Kasım 2021
Mesajlar
10
Reaksiyon puanı
4
Puanları
3
Yaş
31

Epic Games Store, toplam değerleri 82 TL'yi bulan Dead by Daylight ve while True: learn oyunlarını ücretsiz dağıtıyor. Her iki yapım da 2 - 9 Aralık arasında bedava indirilebilecek.​

Bu haftanın Epic Games ücretsiz oyunlar listesi belli oldu. Behaviour Interactive tarafından geliştirilen korku oyunu Dead by Daylight ve makine öğrenimi, yapay zeka ve büyük veri gibi konular hakkındaki bulmaca/simülasyon oyunu while True: learn, 2 Aralık’tan 9 Aralık’a kadar hiçbir ücret ödenmeden indirilebilecek. Peki, Epic Games bedava oyunlar nasıl alınır? Epic Games Ücretsiz Oyunlar kalıcı mı?

Epic Games’in vereceği ücretsiz oyunları bir kez kitaplığınıza eklemeniz halinde sonsuza kadar sizin oluyor. Bunun için, ilgili oyunun mağaza sayfasına girmeniz ve sağ tarafta yer alan ‘Yükle’ butonuna basmanız yeterli. Ardından söz konusu yapım kalıcı olarak kütüphanenize eklenecektir.

Epic Games Ücretsiz Oyunlar Listesi Genişliyor


resim_2021-12-03_151427.png

Hayatta kalma-korku oyunu Dead By Daylight, Epic Games’in ücretsiz vereceği oyunlar arasında yer alıyor.
Dilerseniz bu hafta Epic Games ücretsiz oyunlar listesini oluşturan yapımlardan kısaca bahsedelim. Dead by Daylight, oyunculardan birinin acımasız bir katili ve kalan dört oyuncunun yakalanmaktan ve öldürülmekten kaçmaya çalışan kurbanları oynadığı çok oyunculu (4’e karşı 1) bir korku oyunu. Behaviour Interactive imzalı yapım, atmosfer, müzik ve ürpertici mekanlarla korkunç bir deneyim yaşatıyor.

Bir diğer Epic Games ücretsiz oyunu while True: learn‘de ise sinir ağları üreten bir makine öğrenimi uzmanısınız ama kediniz bu konuda sizden daha iyi. Kedinin daha neler yapabileceğini öğrenmek amacıyla bulmacaları çözerek kediniz için bir çeviri sistemi kuracaksınız. Oyun, makine öğrenimi, sinir ağları, büyük veri ve yapay zeka gibi karmaşık konular hakkındaki bir bulmaca/simülasyon deneyimi sunuyor.

Epic Games Bedava Oyunları, Bugün 19:00’da Erişime Sunulacak

resim_2021-12-03_151529.png


Epic Games ücretsiz oyunlar listesi toplamda 82 TL‘ye varan bir tasarruf etmenizi sağlıyor. Hem Dead by Daylight hem de while True: learn, 2 Aralık (bugün)19:00’dan 9 Aralık 19:00’a kadar bu sayfadan ücretsiz indirilebilecek. Bu arada akşam 19:00’a kadar geçen haftanın bedavalarını kitaplığınıza ekleyebileceğinizi de söylemeden geçmeyelim.

Kaynak: https://www.turkmmo.com/haber
 
Son düzenleyen moderatör:
Üst