Rehber Epic Games 15 Oyun Sızdırıldı!

Bu konuyu okuyanlar

emin:)

Profesör
Reaksiyon puanı
1,124
Epic Games'in bedavaya vereceği 15 oyun sızdırıldı.

Arda'nın videosu :

Mehmet Aldemir

Profesör
Reaksiyon puanı
712
Yukarıdaki liste geçen senenin olması lazım az sonra vereceği oyun saati ileriye aldım 2 gündür kötü oyunlar veriyor :/
tb8pi18.png

Son düzenleme:

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
Hep iki de bir son çıkan büyük firmaların yaptığı oyunu verecek halleri yok ya. Ya da AAA FPS oyunu falan. Yine de 2 veya 3 güzel oyun verirler belki. Son çıkan oyunları demiyorum. Verdikleri o kötü değil. Her tarzda farklı farklı oyun var.
Mesela verdikleri bu oyun Steam'de çok olumlu. Tabii ki herkesin sevdiği oyun tarzı değişebilir. Ama bence yine de oynanacak oyunlar sayılır çoğu.

emin:)

Profesör
Reaksiyon puanı
1,124
Hep iki de bir son çıkan büyük firmaların yaptığı oyunu verecek halleri yok ya. Ya da AAA FPS oyunu falan. Yine de 2 veya 3 güzel oyun verirler belki. Son çıkan oyunları demiyorum. Verdikleri o kötü değil. Her tarzda farklı farklı oyun var.
Mesela verdikleri bu oyun Steam'de çok olumlu. Tabii ki herkesin sevdiği oyun tarzına göre değişebilir. Ama bence yine de oynanacak oyunlar sayılır çoğu.
LGS bittikten sonra oynacak çok oyunum olacak bir tek ona seviniyorum. Dolar 11 ken PC almıştım şimdi %75 zamlanmış. Cidden üzülüyorum.