Epic game hesap satışı

Bu konuyu okuyanlar

fahyıldız

.prepare.
İçerik Ekibi
İçerisinde 50 civarı oyun olan Epic Games hesabımı satıyorum. İçindeki bazı oyunlar:
GTA V
Ark: Survival Evolved
Assassin's Creed: Syndicate
Borderlands 2
Football Manager 2020
Hitman
Killing Floor 2
Sid Meier's Civilization VI
Sherlock Holmes: Crimes & Punishments
Remnant: From the Ashes
Watch Dogs 1
Watch Dogs 2
The Escapist 2
Just Cause 4 ve World War Z de bulunmakta fakat "Mevcut değil" yazısı bulunmakta. Göz atacağım.

Fiyat 80₺'dir. IBAN üzerinden ödeme yapılacaktır. İlgilenen arkadaşlar yazabilir.​

Umut Çelik

so was I
İçerik Ekibi
İçerisinde 50 civarı oyun olan Epic Games hesabımı satıyorum. İçindeki bazı oyunlar:
GTA V
Ark: Survival Evolved
Assassin's Creed: Syndicate
Borderlands 2
Football Manager 2020
Hitman
Killing Floor 2
Sid Meier's Civilization VI
Sherlock Holmes: Crimes & Punishments
Remnant: From the Ashes
Watch Dogs 1
Watch Dogs 2
The Escapist 2
Just Cause 4 ve World War Z de bulunmakta fakat "Mevcut değil" yazısı bulunmakta. Göz atacağım.

Fiyat 80₺'dir. IBAN üzerinden ödeme yapılacaktır. İlgilenen arkadaşlar yazabilir.​
Çoğu zamanında bedava verilen oyunlar. Böyle açıkgözlülük yapmanız çok yanlış bence.

fahyıldız

.prepare.
İçerik Ekibi
Önce satış diye konu aç sonra da raporlu konu??
Mesaj mı kasıyoruz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anlıyorum ama böyle insanların parasını sömürmektense freelancerlık veya blog yazarlığı yapabilirsin.
yanlış bölüme açtığım için raporladım hocam, mesaj kasmıyorum.

fahyıldız

.prepare.
İçerik Ekibi
Senin gibi insanlardan aşırı derece tiksiniyorum. Konu içeriğini değiştireceksen niye konusunu açıyorsun?
Arkadaşlar, satış içeriği olduğundan mod onayı gerekiyordu ve ben yanlışlıkla başka bölüme açtım. Bu yüzden de konuyu raporlayıp içeriği değiştirdim.

MrtAltg

murat.altug@shiftdelete.net
Yönetici
Super Moderator
Konuyu düzenleyip ikinci ele taşıdım yalnız bu şekil konuyu silip raporlamak size uyarıdan başka birşey kazandırmaz ya konuyu açmayacaksınız yada bu şekil silip raprolamıyacaksınız.