Enpara.com Hakkında Herşey Burda?

Bu konuyu okuyanlar

the-godfather

Doçent
Reaksiyon puanı
32
Enpara.com

Enpara.com bir finansbank kuruluşudur.Enpara.com şubesiz bankacılık anlayışı ile ortaya çıkmıştır.Bankanın şube ihtiyacı yok her şeyi çağrı merkezleri ve internet sitesi üzerinden hallediyorsunuz.Şube olmadığı için bankanın gereksiz masrafı olmuyor ve bunun Müşterilerine yansıtıyor.Şimdi enpara.com avantajlarını konuşalım.

Enpara.Com`da
Hesap İşletim ücreti yok.
Havale/Eft ücreti yok.
Kart Ücreti Yok.
Kart yenileme ücreti yok.

Kısacası banka sizden hiçbir ücret almıyor.
Enpara.Com İle İlgili Sık Sorulan Sorular:

Enpara Hesabı Açınca Kredi Kartı Veriyor Mu?

Enpara.com şuanda kredi kartı yoktur. Size sadece vadesiz bir hesap açar yani bankamatik kartıdır.KREDİ KARTI YOKTUR:

Peki enpara.com şubesi yoksa paramı nasıl çekip yatıracağım bunun için ücret ödeyecek miyim?
-Enpara.com bir finansbank kuruluşu olduğu için para yatırma,para çekme işlemlerini finansbank atmlerinden ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz.

Kartsız bir şekilde para yatırabilir miyim?
-Evet finansbank atmlerinden kartsız işlem ilede para yatırabilirsiniz hesabına ayrıca bu işlemde ücretsiz.Herhangi bir ücret almıyor.

Bir sorunum olduğunda finansbank şubesinden işlem yapabilir miyim?
-Hayır.Enpara.com her ne kadar finansbank ürünü olsada şubesiz/masrafsız ilkesini prensip aldığı için şubelerde herhangi bir işlem yapamıyorsunuz.Bir sorunuz olduğunuzda çağrı merkezi arayıp işlemlerinizi kısa sürede gerçekleştiriyorsunuz.
Enpara ile Paypal Hesabı Açabilir Miyim?

Evet açabilirsiniz.

Başvuru yaptım kartım bana nasıl gelecek ne zaman gelecek?
-Başvuru yaptıktan sonra 2 gün içinde enpara.com yetkilileri sizi arıyor sizin belirtmiş olduğunuz gün müsait olup olmadığınızı soruyor.Ve sizin cevabınıza göre evinize geliyorlar.Siz sistem hakkında bilgi verip 1 sayfadan oluşan kısa bir sözleşme imzalayıp size enpara kitini teslim ediyorlar.Ve yaklaşık 10 dk içinde hesabınız aktif olup enpara.com internet şubesine giriş yapabiliyorsunuz.

Enpara Kiti Nedir?
-Enpara kitinin içinde 2 adet bankacılık sözleşmesi, encard ,tanıtım kitapçığı ve enpara.com hediyeleri mevcut.

Enpara.Com Bize Birde Hediye Mi Veriyor?
-Evet
smile.gif
Size 1 adet Not defteri ve 1 adet şık bir kalem hediye ediyorlar.

Kartım Kırıldı Yenisini Alabilir Miyim ? Ücret Ne kadar ? Ne Zaman Gelir?
-Kartınız kırıldıktan sonra enpara.com müşteri hizmetlerini arıyorsunuz yeni kart talep ediyorsunuz ve max. 7 iş içinde adresinize kart geliyor. Bunun için bir ücret ödemiyorsunuz.

Hangi kurye ile çalışıyorlar?
-Enpara.com Aktif İleti İle çalışmaktadır.

Her şeyi yaptık kartımı hemen kullanabilir miyim?
-Evet .Size onay mesajı 10 dk geliyor ve 10 dk için kartınız aktif oluyor.

Enpara.com İnternet Bankacılığında Neler Yapabilir Miyim?
_Enpara internet şubesinde diğer bankalarda yaptığınız tüm işlemleri yapabilirsiniz.
Havale/EFT
Otomatik ödeme talimatı
TL yükleme
Hesap açma (vadeli/vadesiz)
ve daha bir sürü işlem.
Ayrıca enpara.com internet şubesi basit ara yüze sabittir.Hayatında internet bankacılığı kullanamamış bir insan bile çok rahat kullanabilir.

Enpara.Com Android Uygulaması Var Mı?
-Evet var.

Aynı Anda İki Kart Alabilir Miyim?
- Evet yalnızca bir kere oluyor peki nasıl enpara temsilcisi size bir tane isimsiz kart veriyor anında onu kullanabiliyorsunuz ardından müşteri hz. arayıp isimli kart talep ediyorsunuz 10 günde geliyor 2 kartı aynı anda kullanabilirsiniz.

Atakan Fidan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
En Parayı kullanıyorum. Bence güzel.Masraf ödemiyorsunuz.

strongnation

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Bu enpara hiç bir ücret almıyor bu adamlar nasıl işliyorlar anlamadım

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Arda ücret almasına gerek yok. Senin hesabına yatırdığın parayı Finansbank olarak borsada işliyorlar. Yani senin için boş yatan para onlar için işlenecek hazine. Ayrıca şube gibi fix masrafları olmadığı için sana daha rahat ücretsiz hizmet verebiliyorlar.

faruk117

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Biraz güncelleme yapalım.

Enpara Hesabı Açınca Kredi Kartı Veriyor Mu?
- Enpara hesabınızı açtırdıktan sonra (yani sözleşmenin imzalanması ve onaylanması sonrası) mobil veya internet şube üzerinden kendiniz kredi kartı talebinde bulunabiliyorsunuz. Şimdilik sadece varolan müşterilerine kredi kartı hizmeti sunuyor. Yani önce hesap açmalısınız sonra başvuruda bulunmalısınız. Direk kredi kartı başvurusu yapılmıyor şuan için. Ancak diğer bankalardaki gibi kredi notunuz ve bankanın değerlendirme prensiplerine bağlı olarak kredi kartı verip vermeme durumu söz konusudur.

Ayrıca kredi kartı ücreti olmadığı gibi kullanım şartlarına uyulduğunda en az 2 sene boyunca bize kart aidatı ödemeyi vaad ediyor.
(Yıllık 100 TL kredi kartı aidatı alabilmeniz için kredi kartınızı teslim aldıktan sonraki her 1 yıllık dönemde en az 6 ekstrenizde 10 TL ve üzeri en az 10 adet işlemin yer alması gerekir. Kaynak ve ayrıntılı bilgi için: Aidat almadığı gibi size aidat veren ilk ve tek kredi kartı! )

Yakında Finansbank Şubesi Olmadığında Diğer Banka ATM'lerinden Para Çekebiliyor muyuz?
-31 Aralık 2018’e kadar Encard'ınızla diğer bankaların tüm yurt içi ATM'lerinden her ay 500 TL’ye kadar yapacağınız ilk 2 para çekme işleminizi ücretsiz olarak gerçekleştirebiliyorsunuz.
Kaynak: Diğer banka ATM'lerinden ayda 2 kere para çekmek ücretsiz!

Güncel fırsatlar için mutlaka ziyaret edin: Fırsatlar

Nahit Eren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Kartı ailemizden başka birinin (18+) üzerine yaptırıp kendimiz kullanabiliyor muyuz?