Enjeksiyonlu Lada Samara Alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

mhmt43

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Arkadaşlar enjeksyonlu lada samara alınırmı teşşekürler öğrenciyim bana çok sorun açarmı

Semih10

Doçent
Reaksiyon puanı
840
Bakımlı bulursan alınır. Zamanında triger kayışı değişmiş subab ayarı yapılmış benzin,kalorifer ve radyatör hortumları kontrolü yapılmış ve değiştirilmesi gerekiyorsa değiştirilmiş. LPG varsa regülatör, gaz ve benzin kesici valf ve hortumların sıkıntısız olması gerekir. Elektrik Elektronik tesisatı kontrolü için sIgorta kutusu en önemli yerdir sigorta kutusunun orijinal olması önemli kullanılan sigortaların ve rölelerin değerleri doğru ve araca uygun olmalı bir diğer önemli husus ateşleme modülü bu modül zamanla bozulur bu parça değiştiyse orijinal veya dengi bir parça kullanılmış olmalı.Alt takım,amortisörler,frenler ve bileşenlerin kontrolü yapılmış olmalı çünkü alt takım ve yürüyende parçalar yolun durumuna göre çabuk bozulabilir

Son düzenleme:

mhmt43

Asistan
Reaksiyon puanı
27
peki teşşekürler lpg ye uyum sağlamiyo diolar yada elektik kısmı sigortası çabuk aralaio diyolar ama bazı kişiler de sorun çıkarmıyor diolar bence sizin dedğiniz gibi bakımlı olursa sorun olmaz die düşnüyorum

Semih10

Doçent
Reaksiyon puanı
840
peki teşşekürler lpg ye uyum sağlamiyo diolar yada elektik kısmı sigortası çabuk aralaio diyolar ama bazı kişiler de sorun çıkarmıyor diolar bence sizin dedğiniz gibi bakımlı olursa sorun olmaz die düşnüyorum
LPG uyumu enjeksiyonun tek noktalı veya çok noktalı olmasına göre değişiklik gösterir yani enjeksiyonun türüne (tek nokta veya çift nokta olmaz durumuna) uygun olmalı

mhmt43

Asistan
Reaksiyon puanı
27
samaralar çok noktdan enjeksiyon ama bazıları gayet iyi diyor bence montaj ve yanlış üründen dolayı öyle diyolar

Semih10

Doçent
Reaksiyon puanı
840
samaralar çok noktdan enjeksiyon ama bazıları gayet iyi diyor bence montaj ve yanlış üründen dolayı öyle diyolar
Aynen öyle montaj ve yanlış ürün kullanımından dolayı sorun olur ama işinin ehli bir usta yaparsa ve doğru ürün kullanılırsa gayet sorunsuz olur

mhmt43

Asistan
Reaksiyon puanı
27
teşşekürler yardım ettğiniz için

Hyundai Excel

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
16
Arkadaşlar enjeksyonlu lada samara alınırmı teşşekürler öğrenciyim bana çok sorun açarmı
Hocam 1999 üstü lada samarada beyin kullanılmıştır lada samaranın elektrik tesisatı çok zayıf elektrik arıza veriyordur ondan dolayı karbüratörlü 1994 1995 olanı almaya çalışın