Öneri Engelsiz Proje Öneri ve Destek

Bu konuyu okuyanlar

Klingbeil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar;
Öncelikle değerli vaktinizi aldığım için teşekkürler.

2020 yılında startını verdiğim bir projeden bahsetmek istiyorum. 2016 yılında talihsiz bir hastalık geçirdim ve engelli bir birey oldum. Şu an sağlığım ve sıhhatim yerinde. Aslında yaşadıklarımın bana kattığı ve benimde değer katabileceğim bir proje yapmak istedim.

Engelli.com, ülkemizdeki engelli bireylere yönelik bilgilendirme platformu ve "engelli farkındalığı" nı dile getirmek için kurulmuş sosyal sorumluluk projesidir.

Proje detaylarını incelemek gerekirsek;

1. Engelli Araçları (Engelli emeklilik hesaplama, engelli oranı hesaplama, engelli ötv ve mtv hesaplama, engelli vergi indirimi hesaplama vb.) araçlar geliştirdim.
  2. Sesini duyur (Engelli kişiler sayfamız üzerinden sorunlarını dile getirebiliyor)
  3. Engelime Dokunma : İhbar hattı üzerinden engelli işgalleri bildiriliyor.
  4. Engelli Bilgilendirme (Haklar, mevzuatlar, haberler vb.) tüm bilgileri kapsıyor
Her geçen gün projeye biraz daha değer katmak için mücadele ediyorum. Kar amacı gütmeyen tamamen yazılımını kendimin geliştirdiği bir interaktif portal haline getirdim.

Proje sayfamız : Engelli.com

Projemiz hakkında öneri, destek, eleştiri her türlü görüşe hazır olduğumu bildirmek isterim.

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
öncelikle geçmiş olsun ben de engelliyim doğuştan. Güzel bir proje teşekkürler