Engellileri niye belediye otobüslerine şoförler almamak icin direniyorlar..??

Bu konuyu okuyanlar

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Merhaba arkadaşlar ben ve engelli arkadaşlarımı neden alamıyorlar otobuse istina da olsa bazilari almamak için direniyorlar.. bu şoförler maaşlı degiller mi? Komisyon mu alıyorlar da indi bindiyede.. almak istemiyorlar.. vallahi anlamıyorum niye?

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Ferdi abimin dediği gibi insan değiller. Engelli ve yaşlılar ücretsiz bindiği için özel otobüsler bu kişilerden kazanç sağlayamıyor. Dolayı ise 2-3 lira üzerinden %10 pay alabileceği kişileri otobüse almaya çalışıyor kansızlar.

Dertsizali

Reaksiyon puanı
2,177
Ferdi abimin dediği gibi insan değiller. Engelli ve yaşlılar ücretsiz bindiği için özel otobüsler bu kişilerden kazanç sağlayamıyor. Dolayı ise 2-3 lira üzerinden %10 pay alabileceği kişileri otobüse almaya çalışıyor kansızlar.
Teşekkür ederdim bilgi için bende bundan şüphe ediyordum.. sağol

Dertsizali

Reaksiyon puanı
2,177
İnsanlıkları yok. Sizin yerine 1-2 kişi binip de para versin diye yapıyorlar.
Ben onlari maraşlı zannediyordum.. % 10 komisyon alıyormuş... ben genelde ücretsiz binmiýorum ücret öderim ama kartta para kalkmadığı zaman kullanırdım veya oradakilere bastırıp oderdim ama daha binmeden arizalik çıkartıyorlar ona üzülüyorum... ?

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Ben onlari maraşlı zannediyordum.. % 10 komisyon alıyormuş... ben genelde ücretsiz binmiýorum ücret öderim ama kartta para kalkmadığı zaman kullanırdım veya oradakilere bastırıp oderdim ama daha binmeden arizalik çıkartıyorlar ona üzülüyorum... ?
Her bindirdiği kişi başına ekstra para alıyorlar.
Allah yardımcın olsun dostum.