Soru Engellediğim kişiden mesajlarım silinir mi?

Bu konuyu okuyanlar

Zxbxnn

Asistan
Reaksiyon puanı
23
Engellediğim kişi halen önceden göndermiş olduğum mesajlarım onda kalır mı? Bunu silmenin başka yolu yok mu?

Zxbxnn

Asistan
Reaksiyon puanı
23
Eğer o sizi engellemediyse engeli açıp, sonrasında istemediğiniz mesajları silebilirsiniz. Ardından da geri engellersiniz. iOS üzerinde İnstagram'da engellenen kişilerin mesajları da arama kısmında gözüküyor. Bu bağlamda evet mesajlarınız karşı tarafta da kalır.
Ama ben çoktan sildim kendimden mesajları keşke silmeseydim onu geri getiremez miyiz?

52 lik Genç

Doçent
Reaksiyon puanı
290
Ben sosyal medya tüm hesaplarımı kapattım. Böyle çok daha mutlu oluyormuşum kafam çok rahat. Tavsiyemdir.

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,588
Mesajı kendinizden sildiyseniz isterseniz hesabınızı kapatın yine karşıda durur. Karşıdan sildiyseniz zaten silinir.

Zxbxnn

Asistan
Reaksiyon puanı
23
Ben sosyal medya tüm hesaplarımı kapattım. Böyle çok daha mutlu oluyormuşum kafam çok rahat. Tavsiyemdir.
Valla öyle yeminle dert sıkıntıdan başka birşey değil ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mesajı kendinizden sildiyseniz isterseniz hesabınızı kapatın yine karşıda durur. Karşıdan sildiyseniz zaten silinir.
Yani hesabımı silsem de fayda etmez dimi bunun için 3-4 yıldır kullandığım hesabı yakmaya gerek yok yani?

52 lik Genç

Doçent
Reaksiyon puanı
290

Yani hesabımı silsem de fayda etmez dimi bunun için 3-4 yıldır kullandığım hesabı yakmaya gerek yok yani?
Aynen Kardeşim sil at mutlu yaşa

drjacob

Müdavim
Reaksiyon puanı
694

Hayır o silmediği sürece mesajlar silinmez.

Zxbxnn

Asistan
Reaksiyon puanı
23
Hayır o silmediği sürece mesajlar silinmez.
Teşekkür ederim hiç uğraşamam hesabı kapatmakla hesabı kapatınca da instgram kullancısı yazacak yine aynı şey yani ??

Aynen Kardeşim sil at mutlu yaşa
Zaten mutlu ve sosyal insanlara bakıyorum instgram tiktok gibi yerlerden uzak duran insanlar yada hesabı olup takipçisi az yada hiçbir şey paylaşmayan insanlar yani sanıldığının aksine daha çok çevreleri var daha çok sosyaller??

drjacob

Müdavim
Reaksiyon puanı
694
Teşekkür ederim hiç uğraşamam hesabı kapatmakla hesabı kapatınca da instgram kullancısı yazacak yine aynı şey yani ??

Zaten mutlu ve sosyal insanlara bakıyorum instgram tiktok gibi yerlerden uzak duran insanlar yada hesabı olup takipçisi az yada hiçbir şey paylaşmayan insanlar yani sanıldığının aksine daha çok çevreleri var daha çok sosyaller??
aynen.

Zxbxnn

Asistan
Reaksiyon puanı
23
Teşekkür ederim cevaplarınız için?

Bu arada birşey sormak istiyorum bilginiz vardır belki internette spam botu şu botu gibi şeyler var sizce güvenli mi? Bence illa ki zararı vardı ücretsiz brisey ama github gibi sayfalarda çok görüyorum

Teşekkür ederim cevaplarınız için?

Bu arada birşey sormak istiyorum bilginiz vardır belki internette spam botu şu botu gibi şeyler var sizce güvenli mi? Bence illa ki zararı vardı ücretsiz brisey ama github gibi sayfalarda çok görüyorum
Instagram spam botu diye karşıma cikiyor du

Yusufir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Karşı taraf mesajları silmediği sürece silinmez.

Sohbet Samurayı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Engellediğim kişi halen önceden göndermiş olduğum mesajlarım onda kalır mı? Bunu silmenin başka yolu yok mu?
hayır sadece profilin ismin fotoğrafın gözükmez mesajlar kalır. mesajların üzerine tek tek basıp gönderimi geri al diyebilirsin