Enes Batur’un büyük terbiyesizliği!

spybot

Guru
Onursal Üye

Enes Batur’un büyük terbiyesizliği! Amcasına ağzına geleni söyledi…

Sosyal medyadaki ilginç videolarıyla tanınan ve ardından çektiği filmle sinemada da şansını deneyen Enes Batur'un "Amcama psikolojik kışkırtma" ismiyle paylaştığı video tepki çekti. Batur'un amcasına, "Kendini adam saymaya başlamışsın. Adana'da kimsenin takmadığı bir adamdın, şimdi fotoğraf çektiriyorlar, benim sayemde... Adın bile yok, sen benden önce hiçbir şeydin" dediği duyuluyor.

“Sosyal medya fenomeni” adı altında özellikle YouTube’da videolar paylaşan ve bu sayede ciddi bir kazanç elde eden, aynı zamanda bu yılın başında “Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?” isminde bir film çeken Enes Batur, amcası Murat Sungurtekin’i provoke ettiği bir videoyu sosyal medyada paylaştı. Gizli çekilen videoda Batur’un amcasına, “Sen adam olsan, bir işe yarasan, en azından karın güzel olur, 200-300 kilo olmaz. Salak salak hareket etme. Sen adam mısın? Adana’da neydin, ne oldun?” gibi sözler sarf ettiği duyuluyor. Batur’un amcasının bu sözler üzerine oldukça sinirlendiği görülüyor.
Videonun sonunda Batur, şaka yaptığını söylüyor ama amcasının gözlerinin dolduğu görülüyor.
‘YAZIK GERÇEKTEN’
Batur’un bu videosu ve videoda amcasına sarf ettiği sözler sosyal medyada tepki gördü. Batur ile ilgili sosyal meydada, “Arkadaş cebi iki lira gören bir kişi de kendini Allah zannetmesin”, “Bu herifin izleyici kitlesinin büyük kısmı çocuklar. Anne babalar az dikkat edin çocuğunuz kimi takip ediyor”, “Yazık gerçekten” gibi yorumlar yapıldı.

Enes Batur’un büyük terbiyesizliği! Amcasına ağzına geleni söyledi…

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Kendini komedyen zannediyorsa başarmış. Fakat izleyici kitlesine hiç etik bir davranış içeren bir video değil.

Dora

www.ecrindora.com
Yönetici
Super Moderator
-13 yaş izleyici kitlesine hitap eden biri ve geleceğin yetişkinlerine harika örnek oluyor. Faydalı 1 tane videosu yok. Bu çocuğun sadece Aleyna Tilki ironi klibini sevmiştim. Geri kalan çok gereksiz birisi. Bir gün tepetaklak olur. Paranın ahlak ile kazanabileceğinden bir haber. Yerli YT yayıncısı olarak Röportaj Adam ve Barış Özcan dışında kimseyi parmakla gösteremem. Ruhi Çenet ayrı bir cehalet bu ayrı bir cehalet. Birde şu zayıf uzun çocuk var ayrı bir çöplük.

Emir Timur

Profesör
İki kamera, profesyonel çekim; reklamın iyisi kötüsü olmaz konusu mu bu?

(Sonunu yorumdan sonra gördüm. Zaten salak salak gülüyordu, nasıl anlamadıysam.)

Elyr

Asistan
@spybot
20-12 yaş arası veya kısacası ergen kızlardan uzak durulması lazım çoğundan. Çünkü %89'u egosunu tatmin etmeye çalışanlardan oluşuyor :D

Dea

Profesör
Şimdi Ben Kötü Konuşucam Para Uğrunada Bu Kadar Küçülemez Bir İnsan Ayıp

atillahan1

Üyecik
orkun ış. denen vatan haininden daha beter değildir ! hepsi aynı rezillikte bunların ! polise vatana küfür eden orkun ışıtmak denen şahıs için de yorum yazın !

Samet UCA

Profesör
Amcasının haberi vardır bence olay kurgu gibi. Ama değilse her şakanın altında bir gerçek yatar misali amcası için unutulmaz bir durum olabilir.