En uzun şarj süresi veren markalar?

Bu konuyu okuyanlar

mbsvvd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Çok fazla tablet tecrübem olmdı bu güne kadar. İpad mini 3 ve 4 kullandım daha önce ikisininde pil performansından memlun kalmıştım. Malum arayüz va çok etkiliyor şarj süresini ne yaparsam yapayım Netflix, oyun, Youtube vs 1 günde pilini çok zor bitirebileceğim bir tablet önerebilir misiniz Android tarafında? Kağıt üzerinde hepsinin mAh değerleri iyi ama bunu hangi marka en iyi şekilde kullanıcıya yanasıtabiliyor çok fazla tablet değiştirmiş kişiler varsa bir önerise bulunabilir mi?

Mesela Huawei marka telefonların şarj süresinden herkes genel olarak memlun tabletlerinde de benzer bir durum vardır sanırım ama Google Play olmması nedeniyle yeni çıkan Huawei tablet modellerini direkt eledim. Samsung, Lenovo ve Asus markaları arasımdayım Samsung biraz daha cazip geliyor.

Bütçem: 3000 tl

abcdefdfhgjas

Profesör
Reaksiyon puanı
751
Çok fazla tablet teçrübem olmdı bu güne kadar. İpad mini 3 ve 4 kullandım daha önce ikisininde pil performansından memlun kalmıştım. Malum arayüz va çok etkiliyor şarj süresini ne yaparsam yapayım Netflix, oyun, Youtube vs 1 günde şarzınım çok zor bitirebileceğim bir tabşet önerebişir misiniz Android tarafında? Kağıt üzerinde hepsinin mAh değerleri iyi ama bunu hangi marka en iyi şekilde kullanıcıya yanaıtabiliyor çok fazla tablet değiştirmiş kişiler varsa bir önerise bulunabilir mi?

Mesela Huawei marka telefonların şarj süresinden herkes genel olarak memlun tabletlerinde de benzer bir durum vardır sanırım ama Google Play olmması nedeniyle yeni çıkan Huawei tablet modellerini direkt eledim. Samsung, Lenovo ve Asus markaları arasımdayım Samsung biraz daha cazip geliyor.

Bütçeniz nedir?

abcdefdfhgjas

Profesör
Reaksiyon puanı
751
Çok fazla tablet tecrübem olmdı bu güne kadar. İpad mini 3 ve 4 kullandım daha önce ikisininde pil performansından memlun kalmıştım. Malum arayüz va çok etkiliyor şarj süresini ne yaparsam yapayım Netflix, oyun, Youtube vs 1 günde pilini çok zor bitirebileceğim bir tablet önerebilir misiniz Android tarafında? Kağıt üzerinde hepsinin mAh değerleri iyi ama bunu hangi marka en iyi şekilde kullanıcıya yanasıtabiliyor çok fazla tablet değiştirmiş kişiler varsa bir önerise bulunabilir mi?

Bütçem: 3000 tl

2700 TL'ye S6 Lite ve iPad 7. nesil var
Mesaj otomatik birleştirildi:

iPad 7. Nesil 2800 TL pardon

mbsvvd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
2700 TL'ye S6 Lite ve iPad 7. nesil var
Mesaj otomatik birleştirildi:

iPad 7. Nesil 2800 TL pardon

Hocam 7. nesili 2.500 tl iken alma niyetim vardı ama şuan zam yedi. Uzun süre İphone ve İpad kullanmış biriyim Android'e geçtiğim için en ufak bi pişmanlığım yok mutluyum. Zam yemeseydi olabilirdi bir çokta uygulama-oyun satın almışımlığım var İpad'de ama zamdan sonra fikrim değişti.

Birde ben İpad kullanırken İnstagram, banka uygulamaları ve bir çok uygulamada İpad uyumluluğu yoktu kullandığım çoğu uygulamayı yarısı siyah ekran olarak saçma bir şekilde kullanıyordum şuan nasıldır ama bilgim yok tabi.

Android tarafında bir cihaz almak istiyorum S6 Lite benimde konuyu açmadan önce dikkatimi çekmişti. Benim bütçeme göre en mantıklı cihaz gibi duruyor farklı bir öneri gelmezse S6 Lite sipariş edeceğim büyük ihtimalle.

7. Nesil yada mini 5

Mini serisini çok seviyorum 7 seriside tam fiyat-performans çok mantıklı ama zam geldikten sonra vaz geçtim. Android bir cihaz almak istiyorum.