En uzun Güncelleme veren Firma

dirlik95

Asistan
Firmalar telefonlarına sürekli güncelleme vermezler. Lg g3 ile Sony z2 markalarından sizce hangisi daha uzun süre güncelleme verir ?
 

LittleMonster

Profesör
Sony Lg den kat kat daha iyi güncelleme konusunda
Nexuslardan sonra ilk 4.4.4 güncellemesini Sony cihazlar aldı
Htcde bu konuda çok iyi
LG tek güncelleme verip geçme mantığında :dirol:
 
S

SDN Okuru

SDN Okuru
En uzun güncelleme veren android markası tabii ki androidin yaratıcısı google'dır. Eğer Sürüm yazının yanındaki 3 haneli sayıda takıntılarınız varsa Nexus alacaksınız.
 

ErwinSmith

Rektör
Onursal Üye
Kisa ve net apple en uzun guncelleme veren firma.
Ipad 2 ye bile halen guncelleme veren bir firmadan bahsediyoruz :)
Dedigin iki telefonda ise xperia z ye 4.4.4 vermesi sonyyi lg'nin bir tik daha önüne geciriyor güncelleme konusunda ayrica çabuk da veriyor sony
 

Vikings

Dekan
Tartışmasız Appledir.

Zamanında iphone 4s ile kıyaslanan telefonlar şu anda alınıyormu? çok daha iyi alternatifler var ama halen 4s alanlar var ve çatır çatır çalışıyor hatta yarın 17 eylülde ios 8 alıcak, bir kaç düzeltme güncellemeleride alabilir sonrada final yapar.
 
Yaa bazı arkadaşların cehaletine şaşırıyorum apple hayla güncelleme veriyor diyorlar. Adamın işletim sistemini tek bir telefon yine kendi ürettiği telefon kullanıyorken diğer bütün telefonlar Microsoft ürettiği telefonlar hariç hepsi Android kullanıyor. Yani adam her kesime hitaben bir işletim sistemi çıkartmak zorunda hepsi ile uyumlu olmalı. Ayrıca Sony Samsung HTC LG gibi firmalar her telefonlarına güncelleme verir fakat yeni telefon satabilmek için kasten yeni sürüm vermekten kaçınıyorlar. Örnek note 4 kullanıyorum ama Android 7 güncellemesi alamıyorum samsung vermiyor ama a serisinin hepsine veriyor. Bilmem anlata bildim mi verilmemesi veremedikleri için değil vermek istemedikleri için özet olarak.
 
Üst