En Utandığınız Anlarınız

Bu konuyu okuyanlar

Hebele_Hübele

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Hadi Bakalım Herkes En Utandığı Anı Yazsın Bu Sayede Eğlenelim
Benim EnUtandığım An Çok Hatırlayamıyorum Ama Hatırladığım Birşey Söyliyim 2015 Te Teyzem Gil Bize Gelmişti
Teyzem Geldiğin Dede Ben Banyo Yapıyordum Teyzem Banyoya Girdi Nasılsın Dedi Ve Kabini Açıp Beni Çekti Allahtan Biryerim Gözükmüyordu Ve O Fotoğrafı Bizim Aile Gurubunda Paylaştı Haydi Sizinkileride Bekliyorum

MrGrфn

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,290
Ooo konu güzel ben yerimi alıyorum.

FatabeyTheBest

Doçent
Reaksiyon puanı
544
İlkokul kaçıncı sınıf bilmem. Hatta okul ismi de vereyim. Xxxxxxxxxxx. Çok değerli ilkokul öğretmenim Xxxxxxxx hocamın dersinde Boom turnuvası gibi bir şey yapıyorduk. Boom oyununu bilen bilir. Finale kalmıştım. Tahtaya çıktık 2 kişi biri ben diğeri de öğretmenin kızı. Çok çetin bir final oldu uzadı da uzadı. Ben de çok sıkışmışım ama nasıl tahtada bi yandan dans ediyorum bir yandan oyunu oynamaya çalışıyorum. Küçüklük işte kızar diye hocama da söyleyemedim. Sonlara doğru iyice sıkıştım ve bi anda altıma kaçırdım biraz. 40 kişilik sınıf bi anda sessizleşti hocama baktım o da bana koş koş diyerek işaret yaptı. Ben de sınıf kapısını çarpıp koşmaya başladım. Kapıyı kapattığım anda sınıfta bir kahkaya koptu. Bi yandan ağlayarak tuvalete koştum. Çok utanmıştım bu da böyle bir anımdır :)

Edit: İsimleri silmeye karar verdim sıkıntı çıkasın şimdi slkfslkfle

Hebele_Hübele

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Benimki Okadar Utandırıcımı Bilmiyorum Ama Utandım

Son düzenleyen moderatör:

MrGrфn

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,290
Bu konu dolsunda arada sıkılınca girip okuyalım. :D

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,981
Sizin yerinize ben utandım ya. O nasıl olaylar.
Konuyu açan arkadaş buraya Teyzenin çektiği resimi atmalı yoksa olaya inanmam. Bir DH repliği ( No SS No Güven ) ?

Hiç beklemdiğim anlarda seri konuşunca Birden Dilim topuk vurur. Bir sözü 5-6 defa söylerim. ?
İçime bir sıcaklık gelir ki Off. Sonra arkadaşlarla bunu konuşup güleriz KASET okutucu takıldı diye.

Reaksiyon puanı
2,554
Saha işinde çalışırken köyleri dolaşıyorduk.Tabi köylerde yemek satan yerler olmaz sadece çok büyük köylerde olurdu.Bu yüzden de mevlüt yemekleri bizim için hem ziyafet hem kurtarıcı olurdu.Bir gün yine öyle arkadaşın biri denk geldi 3 4 arkadaş beraber toplanıp yemeğe katıldık o gün mevlütte olduğumuzu bir 5 10 dklığına unutup çok fazla espri yapıp gülmüştüm arkadaşlarla en baktılar olmuyor yanımdaki arkadaş mevlütteyiz dedi şakayla karışık bir anda dank etti sanki beynime mermi çakıldı çok utandım.Her aklıma geldiğinde tekrar tekrar utanıyorum.Bu çok yakın bir geçmişte olan bir olaydı sanırım 2018 veya 2019du daha öncekiler de vardır illaki ama aklıma gelmedi.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,981
Bu yazı fontu çok ince kaldı yawww Kalınlaşrıtıp mı yazsam?

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Otobüste uyuyordum otobüd hızlı dönünce genç bir kızın kucağına düştüm kafam çenesine değmiş morarmıştı hala unutamadım özürde dileyemedim o gün bu gündür kızların yanında yolculuk etmem
Gözümden amleiyat olmuştum kafam iyi değildi

Hebele_Hübele

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Benim Olay Gerçek Ben 17 Yaşındayım Bu Olay Oluştuğunda 12,13 yaşındaydım ozamanlar bebek gibiydim
yani yaş davraniş olarak
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sizin yerinize ben utandım ya. O nasıl olaylar.
Konuyu açan arkadaş buraya Teyzenin çektiği resimi atmalı yoksa olaya inanmam. Bir DH repliği ( No SS No Güven ) ?

Hiç beklemdiğim anlarda seri konuşunca Birden Dilim topuk vurur. Bir sözü 5-6 defa söylerim. ?
İçime bir sıcaklık gelir ki Off. Sonra arkadaşlarla bunu konuşup güleriz KASET okutucu takıldı diye.

seaplane

Öğrenci
Reaksiyon puanı
178
yıllar önce üniversite 2. sınıfta arkadaşlarla bir eğlence mekanına gitmiştik... ve ben o kadar çok içmiştim ki hoşlandığım çocuğun üzerine kusmuştum.. düşünün ne kadar utanç içine düştüğümü. sanırım o gün ondan hoşlandığımı anlamıştır değil mi :sweatsmile: :rolleyes: