En ucuz Notebook satan site?

Bu konuyu okuyanlar

KadirSenkaya

Asistan
Reaksiyon puanı
0
PCdepo notebook konusunda en uygun fiyatlı site diyebilirim. Genel olarak yorumlar olumlu.

uA23uA

Profesör
Reaksiyon puanı
5
site notebook konusunda kendini kanıtlamış bir site

hakan1987

Asistan
Reaksiyon puanı
8
bende aldım burdan sorunsuz guzel sıte

uA23uA

Profesör
Reaksiyon puanı
5
notebook şenliği var hizlial.com da en uygun orası

Allahtan senlik var dedin ha kardeşim:D arkadaşım asusun sx047d modeline bakalım dedi pcdepodan almaya karar vermişti senin yazıyı görünce hızlıal girdik ama arada 50 tl fark var kardeşim bu nasıl şenlik yaww:D:D

uA23uA

Profesör
Reaksiyon puanı
5
www.teknomarketim.com Çok iddalıyım Bütün siteleri gezdim en uygunu Bu ama Tabiki Net üzerinden alışveriş Yapıyorsun üstelik çok hızlı teslim ;)

valla ben hız diyince aklıma gelen birtek site var oda limango :D siparişimi tam tamına 1 ayda teslim ettiler:D:D
onlara teşşekkür ediyorum çok başarılı bir ekip onlardan ricam sitelerine ıntro koyup şu ibaareyi yazmaları..

LimangodanlimonBilealMA.....:D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende Çok Araştırdım www.kocpc.net bu sitede özellikle dizüstü bilgisayarın fiyatı çok ucuz bu fiyata nasıl satıyor anlamadım büyük alışveriş siteleri bile bu fiyatlara satmıyor.

leroy

Asistan
Reaksiyon puanı
0
fiyatlar her yerde farklılık gösteriyor araştırmak lazım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Valla Ben pek ilgilendirmedi tek marka pc satmaları fiyat uygun buldum yaklaşık 10 gündür ürün elime geçdi sitenin güzel tarafı pazarlık yapabiliyosun tek fiyat değil yani benim hoşuma gitti inşallah farklı markalarda satarlar her aradığımı bulur pazarlık ederek alırım

mchee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
pcdepo uyguna veriyor mağazası yok diye biliyorum.Ama alan hemen hemen herkes razı ve memnun