En son okuduğunuz kitap

Strasza

Profesör
Ready player one. Her sayfasında çocukluğum var.

images (7).jpeg
 
sato.jpg


Kitabın konusuna bakmamıştım. Kafka diye aldım. Okurken resmen devlet dairesinde çekilen çileyi hissettim. Baya sıkıntı çöktü içime ve Kafka'nın insanların o anki durumlarını ayrıntılı ve karmaşık anlatışı beni baya yordu. Allah'tan bu hafta pek işim yoktuda bitirebildim.
 

EmreAladag32

Doçent
Bu kitapları tavsiye ederim, şu an Gizli Dünya Devleti'ni okuyorum.
dublorun-dilemmasi-191342-811221-19-B.jpg
big-melekler-ve-seytanlar.jpg
2023-buyuk-plan-sah-mat-364146-936125-36-B.jpg
wi_500.jpg
 
tuhaflık melegi.jpg


Kitap parça parça hikayelerden oluşuyor. Gotik tarzmış , ben pek anlamam gotikten.Ancak bir hikayedeki gezi-macera diyebileceğim anlatımlar beni etkiledi. Sanki oralara gitmiş gibi oldum.
 

Nurdisina

Doçent
Cezalı
En son neler okudunuz bakiim?tavsiye ettiklerinizi de yazın
Canan Tan hastası oldum çıktım... :)
PİRAYE... şu ana kadar okuduğum kitapların engüzeli diye bilirim.... kitabı ne zaman başlayıp ne zaman bittirdiğinizi anlamıyorsunuz.sevgi aşk aile çatışmaları ve doğu kültürünün yerle bir ettiği duygular..
Çokta etkilendim bende anlatmayla olmuyor herkez okusun ve kitabın sonunda ağladım açıkçasııı:(

Yüreğim Seni Çok Sevdi bu kitabı okumanızı tavsiye ediyorum arkadaşlar.gerçekten çok güzel hele de sonu.. Aşkı çok güzel anlatıyor. Herkese tavsiye ederim.

"Biliyorum, imkansız aşk bu! Ama hükmedemiyorum kendime..." demişti Murat. "Çünkü, yüreğim seni çok sevdi!.."

Ardından da dizelere dökmüştü sevdasını.

"Yüreğim seni çok sevdi
O yürek talan
O yürek yangın yeri
O yürek sen istiyor
Bir tek seni..."

Aslı ile Murat’ın İstanbul-Bursa-Amerika üçgeninde yaşadıkları destansı aşkın öyküsü... Herkesin kendinden bir şey bulabileceği kadar gerçek...
Şimdide Eroinle Dansı okumaya başladım... :)
dünyanın en iyi kitao serisi karantina
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir dakika.. Konu 2007 'de açılmış 👁️👄👁️
 

Nymphext

Asistan
1605701460928.png

Keating: Yaşadığın günü kavra! Henüz vakit varken tomurcukları topla. Yazar bunu neden yazmış?
Öğrenci: Acelesi var.
Keating: Bilemediniz. Ama önemli olan yarışmaktı. Çünkü hepimiz solucan yemi olacağız, arkadaşlar! Buna ister inanın, ister inanmayın, her birimiz bir gün nefes almayı kesecek ve öleceğiz. Şimdi öne doğru bir adım atın. Ve geçmişten gelen bu yüzleri biraz inceleyin. Onlara daha önce ciddi olarak bakmadınız. Sizden pek farklı değiller. Aynı saç modeli. Tıpkı sizler gibi hormonlara sahipler. Sizler gibi yenilmez hissediyorlar! Dünya onlar için bir istiridye. Çok büyük şeyler başaracaklarına inanıyorlar. Sizler gibi gözleri umutla dolu. Peki yapabileceklerini yapmak için yaşamaya acaba çok geç mi başladılar? Çünkü bu oğlanlar artık çiçeklere gübre oldu. Ama eğer dikkatle dinlerseniz size fısıldadıklarını duyarsınız. Yaklaşın. Dinleyin! Duyuyor musunuz? Carpe… Carpe… Carpe Diem… Yaşadığınız günü kavrayın, çocuklar. Hayatınızı olağan dışı yapın!
 
Üst