En son okuduğunuz kitap

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

öteki.jpg

kahramanımız pimpirikli,çekingen,beceriksiz,endişeli,tez canlı ve paranoyak. hal böyle olunca olmadık şeyler düşünüp yapıp eline yüzüne bulaştırıyor.kitap bu haldeki bir insanı, en azından o zamana göre, iyi anlatıyor ve okuyucuyu merakta bırakıyor.bir hikayeden çok psikolojik olaya benziyor.
 
hhh.jpg

memleketten manzaralar gösterip kah güldürüp kah ağlatan hikayeler içeriyor.bazı kelimeler günümüzde unutulduğu için ayrıca anlamlarına bakmanız gerekecek.
 
ffff.jpg

sakin ve dingin bir kafayla okumak gerekli.çok yanlış zamanda okudum,depresyondayım birazcık.bahsedilen durumları kafamda canlandırıp kavramam zor yada hiç olmadı.görüş açınız değiştikçe daha çok şey göreceksiniz.kitleler hakkında düşündüğüm kimi durumları bu kitapta da görmek beni sevindirdi.okudukça ,insanları çok düşünenlerin kafayı dağıtmasını hissettim.bu da biraz zorladı beni.
 
kizil.jpg

öncelikle belirtmeliyim ki kitabın psikolojisi ağır ve etkileyici.herkese uygun olmayacaktır.bir askerin günlüğünden aktarılan kitap oldukça sarsıcı. zafer/yenilgi belirtmelerinden öte bu olayı yaşayan kişinin gözünden olan biteni okumak dehşet verici.savaş bitse bile insanda bıraktığı etkileri devam ediyor.
 
En son neler okudunuz bakiim?tavsiye ettiklerinizi de yazın
Canan Tan hastası oldum çıktım... :)
PİRAYE... şu ana kadar okuduğum kitapların engüzeli diye bilirim.... kitabı ne zaman başlayıp ne zaman bittirdiğinizi anlamıyorsunuz.sevgi aşk aile çatışmaları ve doğu kültürünün yerle bir ettiği duygular..
Çokta etkilendim bende anlatmayla olmuyor herkez okusun ve kitabın sonunda ağladım açıkçasııı:(

Yüreğim Seni Çok Sevdi bu kitabı okumanızı tavsiye ediyorum arkadaşlar.gerçekten çok güzel hele de sonu.. Aşkı çok güzel anlatıyor. Herkese tavsiye ederim.

"Biliyorum, imkansız aşk bu! Ama hükmedemiyorum kendime..." demişti Murat. "Çünkü, yüreğim seni çok sevdi!.."

Ardından da dizelere dökmüştü sevdasını.

"Yüreğim seni çok sevdi
O yürek talan
O yürek yangın yeri
O yürek sen istiyor
Bir tek seni..."

Aslı ile Murat’ın İstanbul-Bursa-Amerika üçgeninde yaşadıkları destansı aşkın öyküsü... Herkesin kendinden bir şey bulabileceği kadar gerçek...
Şimdide Eroinle Dansı okumaya başladım... :)
Küçük prens
 
Üst
stat counter