En son hangi diziyi seyrettiniz?

SARKAT

Profesör


Perry Mason

İlk 5 bölüm diziyi beğendim. Mekanları ve eskiyi çok güzel yansıtmışlar. Bir ülkenin eskiyi koruması ne kadar güzel bir şeymiş aslında. Oyunculuklar güzel, her bölüm farklı konu işlenmiyor. Tek konu tek sezon gibi. Perry Mason sıradışı bir dedektif olarak karşımıza çıkıyor. ABD'nin siyasi, sosyo kültürel özelliklerini de yansıtıyor.
Dizinin yönetmenlerinden biri de Türk, Deniz Gamze Ergüven. Gurur duydum 10/7
 

kilicbaligi

Dekan
Onursal Üye
Bron-Broen.jpg

İsveç – Danimarka ortak yapımı, İskandinav polisiye drama dizisi. Danimarka ve İsveç arasındaki bir köprüde bulunan cesedin ardından iki ülkenin polis teşkilatının katili bulma serüvenini anlatıyor.

Bron/Broen (Köprü) 1. Sezon 1. Bölüm'ü güzeldi, bu diziyi izlemeye devam edeceğim.
 

TheLastWarrior

Profesör
LCDP Son Sezon bizim çukurdan daha beter sahnelr gördüm aksiyon katıcaz derkn ölümsüz adam yaratmışlar sıkıldım son 2 bölüm kala bıraktım
 

SARKAT

ProfesörJack Ryan


Özellikle ilk sezon çok iyiydi. Düşmeyen aksiyon, gerilim ve ters köşeleri ile sizin her bölüm keyifle bağlıyor. Oyunculuklar, mekanlar, gidilen ülkeler baya emek var.
Son zamanlarda seyrettiğim en iyi dizilerden. Niye devam etmemiş çok ilginç
10/8,5
 

Heilung

Asistan
Yasaklı
Sons of anarchy, bugun olsa onu da izlemezdim herhalde , hepsi sacma geliyor artik,

ama turk dizilerini izlemek insan zekasinin asagilanmasidir, ozellikle de mafyatik igrenc tiplemelerin populer oldugu bu donem cehaletin kutsandiginin, ulkeyi bir kanser gibi sardiginin somut delilidir
 

miracold

Asistan
pb.jpg


Peaky Blinders

Peaky Blinders, Birinci Dünya Savaşı sonrasında Birmingham, İngiltere'de faaliyet gösteren "Peaky Blinders" adlı çeteyi anlatan suç-drama konulu televizyon dizisidir.
İzlemenizi kesinlikle tavsiye ederim. Cillian Murphy sanki bu dizi için doğmuş gibi :D
 

Son mesajlar

Üst