Soru En sevdiğiniz video türü ve sosyal medya hangisidir?

En sevdiğiniz video türü ve sosyal medya hangisidir ?

• Gastronomi ve aşçılık

Kullanılan: 3 7.0%
  • Turizm ve coğrafya

Kullanılan: 4 9.3%
  • Yaban hayatı ve hayvanlar

Kullanılan: 3 7.0%
  • Cinsellik ve erotik içerik

Kullanılan: 2 4.7%
  • Din kültürü ve farklı inançlar

Kullanılan: 5 11.6%
  • Tictoc

• İnstagram

Kullanılan: 16 37.2%
  • Facebokk

• Youtube

Kullanılan: 27 62.8%
  • Dış ülkeler

• Ülke tarihi ve coğrafyası

• Tüm video türleri

• Tüm sosyal medyalar

Kullanılan: 1 2.3%
  • Kısa videolar

• Sinema ve Tv

Kullanılan: 8 18.6%
  • Haberler ve gündem

• Teknoloji ve bilim

Kullanılan: 15 34.9%
  • Müzik

Kullanılan: 13 30.2%
  • Kitap

• Araba

• Kullanılan toplam oy
    43

Bu konuyu okuyanlar

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
Evet değerli gardaşlar hepinize saygılar selamlar teknoloji iletişim çağında yaşıyoruz eğer kullanmasını bilirsek dünyadaki her varlık bir nimettir eğer kullanmasını bilmezsen her cisim keskin bir bıçak olur adeta sahibini keser

Bugün için ansiklopedi ve İnterneti seven biri olarak ansiklopedi alıntılarını çok seviyorum ve hayatta her şeyin bir video ve fotoğraf değeri olduğunu düşünüyorum kullanmasını bilene ise sosyal medya bir nimet olur yok eğer haddi aşarsan yuvan yıkılır ocağın söner boomm patlarsın

Gelelim sosyal medya karşılaştırmasına bana göre en seviyelisi ve bilgiye yönelik olanı elbette youtube dir insanı seviyeli ve düzeyli bir şekilde bilgilendiriyor teşekkür ederiz işini haddini aşmadan yapan her insana saygılar selamlar olsun YouTube tam bir video kütüphanesidir gelelim instagrama instagram ise içinde çok güzel fotoğrafların yer aldığı tam bir fotoğraf kütüphanesidir ellerine sağlık haa birde tictoc var orada ise kesinlikle kontrol lâzım tam bir batakhane düzensizlik terbiyesiz şeytani içerikler had safhada sanki bütün münafıklar kafirler şeytanlar orada toplanmış adam çıplak cinsel içeriklere bakıp şehadet getiriyor yani harama uçkur çöz Allaha dua et ne güzel kabul olur belki kadınlar ise tam bir et pazarına zina ve fuhuş mekanına çevirmişler yazıklar olsun
Twitter ise hakaretlerin bol olduğu tam bir siyaset meydanı kavga arenası

Peki sizin en sevdiğiniz sosyal medya sitesi içerik üreticisi kim İnternette ne tür konular takip edersiniz

sepiti

Asistan
Reaksiyon puanı
206
uzay bilimi + spor + sinema
spor şıkkı yok seçeneklerde.

İbrahm_drms06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İnstagram Reels + Tiktok diyebilirim. Hızlı tüketilen içerik, kim ne derse desin her zaman kraldır.

dusunenadamm

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
384
Evet değerli gardaşlar hepinize saygılar selamlar teknoloji iletişim çağında yaşıyoruz eğer kullanmasını bilirsek dünyadaki her varlık bir nimettir eğer kullanmasını bilmezsen her cisim keskin bir bıçak olur adeta sahibini keser

Bugün için ansiklopedi ve İnterneti seven biri olarak ansiklopedi alıntılarını çok seviyorum ve hayatta her şeyin bir video ve fotoğraf değeri olduğunu düşünüyorum kullanmasını bilene ise sosyal medya bir nimet olur yok eğer haddi aşarsan yuvan yıkılır ocağın söner boomm patlarsın

Gelelim sosyal medya karşılaştırmasına bana göre en seviyelisi ve bilgiye yönelik olanı elbette youtube dir insanı seviyeli ve düzeyli bir şekilde bilgilendiriyor teşekkür ederiz işini haddini aşmadan yapan her insana saygılar selamlar olsun YouTube tam bir video kütüphanesidir gelelim instagrama instagram ise içinde çok güzel fotoğrafların yer aldığı tam bir fotoğraf kütüphanesidir ellerine sağlık haa birde tictoc var orada ise kesinlikle kontrol lâzım tam bir batakhane düzensizlik terbiyesiz şeytani içerikler had safhada sanki bütün münafıklar kafirler şeytanlar orada toplanmış adam çıplak cinsel içeriklere bakıp şehadet getiriyor yani harama uçkur çöz Allaha dua et ne güzel kabul olur belki kadınlar ise tam bir et pazarına zina ve fuhuş mekanına çevirmişler yazıklar olsun
Twitter ise hakaretlerin bol olduğu tam bir siyaset meydanı kavga arenası

Peki sizin en sevdiğiniz sosyal medya sitesi içerik üreticisi kim İnternette ne tür konular takip edersiniz
Her çeşit müzik, kitap, doğa ve kamp içerikleri vazgeçilmezim. Ee haliyle gereken YouTube.

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,271
Sosyal medyaların tümünden haz etmiyorum maalesef.

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
ASELSAN, sivil ve askeri uydu haberleşme, keşif alanlarındaki ihtiyaçlarının karşılamasına yönelik Uydu görev çözümlerini milli ve özgün olarak tasarlayıp oluşturmaktadır

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
Alp Havacılık 1998 de Eskişehir’de kurulmuş, Havacılık ve Uzay sanayisine özgü yüksek teknoloji, kalite, tasarım, mühendislik ve üretim standartları altında, üretim yapar

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
Suhoy Şirketi olarak bilinen şirketin genel merkezi Moskova'da yer alır 2006 da Rus hükümeti, Suhoy'u Mikoyan, İlyuşin, İrkut, Tupolev ve Yakovlev ile birleştirmeyi planlıyor

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
sarsıntının dehşeti âyet-i kerîmede şöyle haber verilir Ey insanlar! Rabbinize karşı gelmekten sakının. Çünkü kıyâmetin sarsıntısı gerçekten çok korkunç bir şeydir.” (Hac 22/1)

eren_e

If you fell down yesterday, stand up today
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,316
Oyun yorumlamalarını severim?.