En sevdiğiniz Türk-Yabancı teknoloji kanalları-yayıncıları

Bu konuyu okuyanlar

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
En sevdiğiniz severek takip ettiğiniz teknoloji kanalları siteleri hangisi illa teknoloji sitesi olması da şart değil teknoloji yayıncısı da olur
edit: Türklerden HWP Webtekno arada bir SDN (4-5 sene önceki gibi sevmiyorum artık)
yabancılardan GSM Arena Android Authority arada bir Pocketnow
Türk yayıncılar Kerem Enginar Ersin Akman Aydoğan Aykanat Sabri Küstür Berkin Bozdoğan Tolga Cem Küçükyılmaz arada bir Alpenes Fatih Kasap ve Ahmet Emre (Xiaomi Ahmet) 15 yaşındaki kuzenimden sonra bana Xiaomi'yi sevdiren çocuk
Yabancı: DetroitBorg TechRaxx (işkence videoları için) JerryRigEverything (telefonlara maket bıçağı ile dalan adam diyorum ben)
sizin favoriniz hangisi ?

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Ahmet Emre
Mesut Çevik ( yayıncı olarak 1.)
Kerem Enginar
Alp Gürsoy
Austin Evans
Donanım Arşivi( en sevdiğim 2.)
Donanım Haber
Volkan Oyun Kuvvetleri
ModArt Pc
GSMArena
HardwarePlus
İJustine
İphonedo
Lew Later
Linus Tech Tips(en sevdiğim)
Shıftdelete
Marques Brownlee
Mrwhosetheboss
JerryRigEveything
Nick Ackerman
Technopat
The Tech Chap
Unbox Therapy

Benim bu kadar?

Son düzenleme:

Brt.17

Doçent
Reaksiyon puanı
266
Hardware plus (Ersin ve Kerem)
Arada bir webtekno ve sdn de izliyorum. Ama genelde Hwp

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Ahmet Emre
Alp Gürsoy
Austin Evans
Donanım Arşivi
Donanım Haber
Volkan Oyun Kuvvetleri
ModA
GSMArena
HardwarePlus
İJustine
İphonedo
Lew Later
Shıftdelete(en sevdiğim 2.)
Marques Brownlee
Mrwhosetheboss
JerryRigEveything
Nick Ackerman
Technopat
The Tech Chap
Unbox Therapy

Benim bu kadar?
Listede Volkan Manav'ı göremedim bu arada bende İPhonedo'yu seviyorum da 6 sene önceki gibi heyecan vermiyor ilgimi çekmiyor artık bu arada Donanımhaber'den Burak Şolt'u ve Mesut Çevik'i seviyorum Erdi'ye gıcık kapıyorum taramalı tüfek gibi konuşuyor ve bazı telafuzları beni sinir ediyor galaxy es10 demiyor se 10 diyor mesela
Ama Türklerden ben Kerem Enginar'ı çok seviyorum hatta onu ve Ersin abiyi Twitter'dan takip ediyorum ve cevap veriyorlar diğerleri gibi kibirli değiller Alp Gürsoy'u da severim videoları çok kaliteli
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hardware plus (Ersin ve Kerem)
Arada bir webtekno ve sdn de izliyorum. Ama genelde Hwp
Aydoğan'ı da çok severim Ersin ve Kerem'in Cuma Raporu çok güzel oluyor
HWP Shiftdelete.net'ten daha samimi geliyor marka fanboyluğu yapmıyorlar en azından

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Listede Volkan Manav'ı göremedim bu arada bende İPhonedo'yu seviyorum da 6 sene önceki gibi heyecan vermiyor ilgimi çekmiyor artık bu arada Donanımhaber'den Burak Şolt'u ve Mesut Çevik'i seviyorum Erdi'ye gıcık kapıyorum taramalı tüfek gibi konuşuyor ve bazı telafuzları beni sinir ediyor galaxy es10 demiyor se 10 diyor mesela
Ama Türklerden ben Kerem Enginar'ı çok seviyorum hatta onu ve Ersin abiyi Twitter'dan takip ediyorum ve cevap veriyorlar diğerleri gibi kibirli değiller Alp Gürsoy'u da severim videoları çok kaliteli
Katılıyorum, bu aralar Mesut Çevik’in kendi kanalındaki videoları ilgimi çekiyor. Çok akıcı ve dopdolu içerikler var:)

İngilizce içerik olarak LTT’yi tek geçerim.

Brt.17

Doçent
Reaksiyon puanı
266

Aydoğan'ı da çok severim Ersin ve Kerem'in Cuma Raporu çok güzel oluyor
HWP Shiftdelete.net'ten daha samimi geliyor marka fanboyluğu yapmıyorlar en azından
Bu arada Alp gürsoyu eklemeyi unutmuşum. Adam çok iyi anlatıyor.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Bu arada Alp gürsoyu eklemeyi unutmuşum. Adam çok iyi anlatıyor.
Videoları çok kaliteli o adamın özellikle videonun girişi sanki telefonun reklamı gibi bir his veriyor o derece kaliteli geliyor

SDN nedense 5-6 sene önceki gibi bana kaliteli gelmiyor son 2 senede kendilerini çok bozdular sanki özellikle Hakkı Alkan'a bu aralar çok gıcık kapmaya başladım adam tam bir Apple fanboyu son çıkan modeli Türkiye'ye getirince çocuk gibi seviniyor bir de video başlığı İPhone 11 Türkiye Topraklarında bu ne biçim başlık lan böyle youtube'da yorumları okuyun gülme krizine girersiniz yemin ediyorum

Son düzenleme:

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Videoları çok kaliteli o adamın özellikle videonun girişi sanki telefonun reklamı gibi bir his veriyor o derece kaliteli geliyor

SDN nedense 5-6 sene önceki gibi bana kaliteli gelmiyor son 2 senede kendilerini çok bozdular sanki özellikle Hakkı Alkan'a bu aralar çok gıcık kapmaya başladım adam tam bir Apple fanboyu son çıkan modeli Türkiye'ye getirince çocuk gibi seviniyor bir de video başlığı İPhone 11 Türkiye Topraklarında bu ne biçim başlık lan böyle youtube'da yorumları okuyun gülme krizine girersiniz yemin ediyorum

Hocam, dikkat edin. Ban gelmesin:):):):)??

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Hocam, dikkat edin. Ban gelmesin:):):):)??
ben kendi fikrimi söylüyorum 6 sene önceki gibi samimi gelmiyorlar artık HWP'yi daha çok seviyorum en azından sevdikleri bir markayı övüp sevmedikleri bir markayı yerden yere gömmüyorlar
Allah aşkına sende benim gibi düşünmüyor musun Hakkı Alkan hakkında ?
hocam çok geç yorumu düzenleyemiyorum en kötü ne kadar süreliğine ban yerim

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
ben kendi fikrimi söylüyorum 6 sene önceki gibi samimi gelmiyorlar artık HWP'yi daha çok seviyorum en azından sevdikleri bir markayı övüp sevmedikleri bir markayı yerden yere gömmüyorlar
Allah aşkına sende benim gibi düşünmüyor musun Hakkı Alkan hakkında ?
hocam çok geç yorumu düzenleyemiyorum en kötü ne kadar süreliğine ban yerim

Hakkı Alkan çoğu konuda taktir ettiğim biri ama içeriklerinde benim de sevmediğim bazı noktalar var. Şahsen ben de SDN’yi 3 sene önceki haliyle görmüyorum...

Banı şakasına dedim?, küfür ve aşağılayıcı tabirler kullanmadıkça eleştiri yapabiliriz.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Hakkı Alkan çoğu konuda taktir ettiğim biri ama içeriklerinde benim de sevmediğim bazı noktalar var. Şahsen ben de SDN’yi 3 sene önceki haliyle görmüyorum...

Banı şakasına dedim?, küfür ve aşağılayıcı tabirler kullanmadıkça eleştiri yapabiliriz.
Hocam 9 aydır aktif olarak kullanıyorum çok sağlam rütbe atladım Üyecikten Profesörlüğe yükseldim hedef Guru olmak forumda o kadar emeğim beğenilerim ve tepki skorum var yani ban yersem bu bana koyar
ekşi sözlükte metrobüste çocuk gibi oturup İPad Pro'da oyun oynadığı yazan bir entry var okuyunca gülme krizi geçirdim diyebilirim

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Hocam 9 aydır aktif olarak kullanıyorum çok sağlam rütbe atladım Üyecikten Profesörlüğe yükseldim hedef Guru olmak forumda o kadar emeğim beğenilerim ve tepki skorum var yani ban yersem bu bana koyar
ekşi sözlükte metrobüste çocuk gibi oturup İPad Pro'da oyun oynadığı yazan bir entry var okuyunca gülme krizi geçirdim diyebilirim

Benim de forumdaki durumum az çok aynı hocam. Yaza asistan olarak girip Profesör olarak çıktım.?

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Benim de forumdaki durumum az çok aynı hocam. Yaza asistan olarak girip Profesör olarak çıktım.?
Ben 2014'te foruma katıldım Ocak 2019'dan beri aktif olarak kullanıyorum genellikle ben en çok Telefon Önerileri kategorisinde takılıyorum ve insanlara telefon önerisinde bulunmayı seviyorum
7 ayda üyecikten Profesörlüğe yüksedim gerçi ben temmuz ayında Profesör oldum şimdiki hedefim Guru olmak moderatör veya yönetici olma gibi bir hedefim yok zaten yine bu şekilde takılırım
Forum DH hiç sevmiyorum orada çok fazla kanser var özellikle bu yaştan sonra boy uzar mı konularında hep dh standartlarının altındasın diyorlar dh standardı 1.90 sarısın mavi gözlü kaslı beyaz tenli ama gerçekte ise pc başında götünü bile kaldırmayan şişman kısa boylu sivilceli asosyal tiplerden oluşuyor

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Öğrenciyken Mod işlerini pek düşünmüyorum ama ilerde olabilir. Teknoloji Forumu olarak şuan SDN’yi tek görüyorum. DH bence de kanser( bi konu açıyom tıklanma 1000, cevap 2?), Technopat da iyi sayılır ama modlar doğru yazdığım konu başlığı için uyarı atıyor??

Harnapazade

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,442
SDN Forum bence de teknoloji forumu olarak en iyisi hem arayüz, işlevsellik ve ortam olarak fakat yayıncılık noktasına geldiğinde eskiyi arıyorum ne yalan söyliyim :confused:

Takip ettiklerim şu an için: SDN, Donanımhaber, Hardware Plus, TeknoSeyir.
Yayıncı olarak en beğendiğim tartışmasız Levent Pekcan adamın sesi yetiyor yani çorap incelese yine izlerim :)

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
SDN Forum bence de teknoloji forumu olarak en iyisi hem arayüz, işlevsellik ve ortam olarak fakat yayıncılık noktasına geldiğinde eskiyi arıyorum ne yalan söyliyim :confused:

Takip ettiklerim şu an için: SDN, Donanımhaber, Hardware Plus, TeknoSeyir.
Yayıncı olarak en beğendiğim tartışmasız Levent Pekcan adamın sesi yetiyor yani çorap incelese yine izlerim :)
TeknoSeyir'de Levent abi olmayınca telefon incelemesi izleyesim gelmiyor forum sitesi olarak benim de favorim SDN Donanımhaber'i hiç sevmiyorum
yayıncı olarak bende Kerem Enginar ve Ersin Akman'ı çok seviyorum bu arada HWP Sizin Yorumunuz serisine bir gün katılacağım

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
TeknoSeyir'de Levent abi olmayınca telefon incelemesi izleyesim gelmiyor forum sitesi olarak benim de favorim SDN Donanımhaber'i hiç sevmiyorum
yayıncı olarak bende Kerem Enginar ve Ersin Akman'ı çok seviyorum bu arada HWP Sizin Yorumunuz serisine bir gün katılacağım

Teknoseyir’i yazmayı unutmuşum:)

Levent ve Murat Abi’nin inceleme videoları ve yıllık yayın kazaları videoları çok hoşuma gidiyor:):)

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Teknoseyir’i yazmayı unutmuşum:)

Levent Abi’nin inceleme videoları ve yıllık yayın kazaları videoları çok hoşuma gidiyor:):)
O adam bir gitti telefon incelemeleri çok sıkıcı oldu bir de video süreleri gereksiz uzun Murat abinin yanındaki lavuğu da hiç sevmiyorum yemin ediyorum Levent abiyi mumla arıyorum o adam gitti Teknoseyir bitti benim için bu arada ben 6 sene önce Teknoblog'u aktif olarak takip ediyordum Sabri Küstür de iyidir

Harnapazade

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,442
Donanımhaber bilgi arşivi açısından mükemmel bir kaynak fakat kullanılabilirlik açısından hiç başarılı değil ve SDN Forum kadar hızlı çalışamıyor arayüzü çok kullanışlı değil o yüzden insanın giresi gelmiyor.

Hardware Plus'da özellikle Ersin Akman'ın dobra konuşmaları ve markalara giydirmesi hoşuma gidiyor. O kanalın çok iyi yerlere geleceğini düşünüyorum. Kerem Enginar'da zaten kendini çok geliştirdi. Bana kalırsa Kaan Arlı ve Kerem Enginar'ın SDN'den gitmesi yayıncılık kalitesini düşürdü o ikili çok iyiydi her hafta beklerdim.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Bu arada ciddi ciddi HWP Sizin Yorumunuz serisine Mİ9T ile katılırım 5s ile geçen 5 senemi anlatırım özellikle bataryası bana çok cinnet geçirtti derim daha sonra 1 senelik kullanıcı deneyimimi anlatırım video ise max 35-40 dk falan sürer diye tahmin ediyorum Ersin reis içinden sövmezse eğer :D:D:D:D:D:D

Donanımhaber bilgi arşivi açısından mükemmel bir kaynak fakat kullanılabilirlik açısından hiç başarılı değil ve SDN Forum kadar hızlı çalışamıyor arayüzü çok kullanışlı değil o yüzden insanın giresi gelmiyor.

Hardware Plus'da özellikle Ersin Akman'ın dobra konuşmaları ve markalara giydirmesi hoşuma gidiyor. O kanalın çok iyi yerlere geleceğini düşünüyorum. Kerem Enginar'da zaten kendini çok geliştirdi. Bana kalırsa Kaan Arlı ve Kerem Enginar'ın SDN'den gitmesi yayıncılık kalitesini düşürdü o ikili çok iyiydi her hafta beklerdim.
SDN Huawei övmesinin bence asıl sebebi Kaan Arlı bunlara para veriyor videoda P30 Lite'ı övün diye ne de olsa Kaan Arlı Huawei Ürün Yöneticisi yorumlarda illaki denk gelmişsinizdir Kaan sırf Huawei'yi övsün diye bunlara para veriyor diye
Bu arada Ersin abi ve Kerem abiyi Twitter'dan takip ediyorum Samsung TR Ersin Abi ile çok uğraşıyor profiline girerseniz hep Samsung'u etiketliyor alıntılıyor severiz Ersin reisi kral adamdır

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Ahmet Emre
Kerem Enginar
Alp Gürsoy
Austin Evans
Donanım Haber
Volkan Oyun Kuvvetleri
ModArt Pc
GSMArena
HardwarePlus
İJustine
İphonedo
Lew Later
Shıftdelete
Marques Brownlee
Mrwhosetheboss
JerryRigEveything
Nick Ackerman
Technopat
The Tech Chap
Unbox Therapy

Benim bu kadar?
Aynen.

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
O adam bir gitti telefon incelemeleri çok sıkıcı oldu bir de video süreleri gereksiz uzun Murat abinin yanındaki lavuğu da hiç sevmiyorum yemin ediyorum Levent abiyi mumla arıyorum o adam gitti Teknoseyir bitti benim için bu arada ben 6 sene önce Teknoblog'u aktif olarak takip ediyordum Sabri Küstür de iyidir

Levent Abi’yi ben de özlüyorum. Murat Abi’nin yanındaki elemanın hareketleri biraz garip bi de incelemelerde söylediği her şeyi kağıttan okuyormuş gibi düşünüyorum...

Bu arada ciddi ciddi HWP Sizin Yorumunuz serisine Mİ9T ile katılırım 5s ile geçen 5 senemi anlatırım özellikle bataryası bana çok cinnet geçirtti derim daha sonra 1 senelik kullanıcı deneyimimi anlatırım video ise max 35-40 dk falan sürer diye tahmin ediyorum Ersin reis içinden sövmezse eğer :D:D:D:D:D:D

SDN Huawei övmesinin bence asıl sebebi Kaan Arlı bunlara para veriyor videoda P30 Lite'ı övün diye ne de olsa Kaan Arlı Huawei Ürün Yöneticisi yorumlarda illaki denk gelmişsinizdir Kaan sırf Huawei'yi övsün diye bunlara para veriyor diye
Bu arada Ersin abi ve Kerem abiyi Twitter'dan takip ediyorum Samsung TR Ersin Abi ile çok uğraşıyor profiline girerseniz hep Samsung'u etiketliyor alıntılıyor severiz Ersin reisi kral adamdır

Keşke kaan, emin ve kerem gitmeseydi diyorum bazen. SDN’nin ruhunun da bir parçası gitmiş gibi düşünüyorum.

HWP’de Ersin Abi’nin markaları dürüstçe her noktan eleştirmesi hoşuma gidiyor. En sevdiği marka da olsa eksik yerinde gömmesini biliyor?

Reaksiyon puanı
892
iphonedo
timmers em1
nick ackerman
xxxtechcare
hwp(kerem abi ve aydoğan abi)
donanımhaber

Levent Abi’yi ben de özlüyorum. Murat Abi’nin yanındaki elemanın hareketleri biraz garip bi de incelemelerde söylediği her şeyi kağıttan okuyormuş gibi düşünüyorum...

Keşke kaan, emin ve kerem gitmeseydi diyorum bazen. SDN’nin ruhunun da bir parçası gitmiş gibi düşünüyorum.
keşke gitmeselerdi.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547

Kerem'e kovulma şakası yaptılar o videodan sonra mı Kerem HWP'ye geçti ben çünkü karışık bir şekilde izliyorum bu arada Berkin Bozdoğan'ı da çok seviyorum HWP'de iyiydi artık onu hiç görmüyoruz
Bu arada SDN'de Tolga Cem Küçükyılmaz'ı çok seviyorum Hakkı gibi gıcık değil en azından

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Kerem'e kovulma şakası yaptılar o videodan sonra mı Kerem HWP'ye geçti ben çünkü karışık bir şekilde izliyorum bu arada Berkin Bozdoğan'ı da çok seviyorum HWP'de iyiydi artık onu hiç görmüyoruz
Bu arada SDN'de Tolga Cem Küçükyılmaz'ı çok seviyorum Hakkı gibi gıcık değil en azından

Yeni ve genç yüzlerin bu ortamlara çıkmasını isterim ama SDN’de şuan Furkan dışındaki diğer genç arkadaşlar bana biraz yapmacık gibi geldi. Tolga Abi zaten sevdiğimiz biri.

Reaksiyon puanı
390
Ahmet Emre
Kerem Enginar
Alp Gürsoy
Austin Evans
Donanım Haber
Volkan Oyun Kuvvetleri
ModArt Pc
GSMArena
HardwarePlus
İJustine
İphonedo
Lew Later
Shıftdelete
Marques Brownlee
Mrwhosetheboss
JerryRigEveything
Nick Ackerman
Technopat
The Tech Chap
Unbox Therapy

Benim bu kadar?
Ben ne ara ünlü oldum?

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Yeni ve genç yüzlerin bu ortamlara çıkmasını isterim ama SDN’de şuan Furkan dışındaki diğer genç arkadaşlar bana biraz yapmacık gibi geldi. Tolga Abi zaten sevdiğimiz biri.
Ahmet Emre keşke HWP'ye girseydi SDN'de çocuğun ayarlarını bozacaklar diye endişeleniyorum hele ben o Furkan'a acayip gıcık kapıyorum orangutan suratlı Apple fanboyu telefon karşılaştırma videoları çok kötü Ahmet Emre daha iyi yapıyor
Aranızda Arden Pabucciyan'ı bilen var mı o da kayıplara karıştı sanki ?