Soru En Sevdiğiniz Telefon Markası Nedir ?

En Sevdiğiniz Telefon Markası Nedir ?

• Kullanılan toplam oy
    69
En çok sevdiğiniz telefon markası nedir ?
Oylamada yazmıyor ise yorumlarda belirtin yada yeni seçenek ekleme şansım varsa ekleyebilirim :)
Not: Oylamada 2 oy hakkınız var :)
Oylamaya ''Sony'' eklendi.

Son düzenleme:
Oneplus.

Çünkü en kaliteli yazılıma sahip Android markası. Deneyime gerçek anlamda değer veren tek Android marka. 3 yıl stabil çalışan neredeyse tek Android marka. Kullandığı yonga setini değerlendiren neredeyse tek Android marka. Ekran konusunda hala Oneplus 8 Pro ile en iyi ekrana sahip marka. Ona kendini rakip gören bazı markalar gibi ucuz olduğu için rakibindeki kalite zerre aranmayan bir marka değil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Samsung 1. sırada olacak tabi ki de taşşşş gibi telefon yerim ben onu ham ham :D
Günümüzde bunun öyle olduğunu düşünmüyorum.

Son düzenleme:

mute100

Öğrenci
Cezalı
Bu ankete göre böyle en azından, aslında ciddi bir anket yapılsa gerçekten dünya üzerinde ne telefonlar

_Zaur_

Dekan
Kamerası ile de en iyisi olduğu için Apple. Kullanmıyorum ama alsaydım İphone alırdım.
Katılıyorum. RN9 kullanıcısı olarak eski İphone 7 kamerasının iyi olduğunu düşünüyorum.

Neden diye sorarsanız. PC Kasa içinde led işığı var bende. Xiaomi ile kasanın içini çekiyorum telefon çekiminde işık göz kırpıyor estiriyor görüntüyü.
İ phone ile çekimde Çok net videosu çıkıyor. İşık titremesi filan yok.

Kaç yıl geçti Android kamerası bence gelişmedi. Amiral gemisi Android telefonla denemedim ama.