En sevdiğim oyunlar liste.

Reaksiyon puanı
150
NOT: Bunlar sadece benim fikirlerimdir ve herhangi birine göre değişebilir. Herkesin zevki aynı olamayabilir.
NOT2: Burada offline veya hikaye tabanlı bir oyun bulunmamaktadır. Sadece Online oyunlar için açtığım bir konudur.

10. LoL
9. CS:GO
8. Valorant
7. Rainbow Six Siege
6. Apex Legends
5. Dead By Daylight
4. Fortnite
3. Paladins
2. Rocket League
1. Terraria(Online Mode)

Sizin listenizide bekliyorum :)

woreN

Asistan
Reaksiyon puanı
15
sıra konusunda çok sıkıntılar yaşıyorum ama ilk üç için witcher 3 the long dark ve fallout new vegas olur

Targaryen

Asistan
Reaksiyon puanı
269
Online oyunlardan bahsediyorsak; LoL,Valorant,CoD(Multiplayer),Battlefield (Multiplayer)

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
ağlayan adam.gif

Evet kapatıyorlarmış. Eskiden bende internette ki oyunları oynardım.

Reaksiyon puanı
150
Flash Player'ın kapatılması çok saçma. Neden?
"HTML5'in çıkışıyla birlikte tarayıcı yapımcılarının Flash'a bağımlılıklarının ortadan kalkması ve bazı güvenlik endişeleri, Flash Player'ın kullanıma büyük oranda darbe vurmuş, sadece belirli sayıda yapımcı tarafından kullanılır olmuştu. Ve nihayet Adobe, 2020 yılında Flash'a yeni özellik getirmeyeceğini duyurarak, ölüm fermanını imzalamış oldu."

Kaynak: WebTekno

vigilantemre

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,679
HTML5'in çıkışıyla birlikte tarayıcı yapımcılarının Flash'a bağımlılıklarının ortadan kalkması ve bazı güvenlik endişeleri, Flash Player'ın kullanıma büyük oranda darbe vurmuş, sadece belirli sayıda yapımcı tarafından kullanılır olmuştu. Ve nihayet Adobe, 2020 yılında Flash'a yeni özellik getirmeyeceğini duyurarak, ölüm fermanını imzalamış oldu.

Kaynak: WebTekno

Değeri bilinmedi yazık oldu, ama kaybettiği bir diğer nokta da güvenlik açıklarıydı diye hatırlıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada, asıl konudan çıkıyoruz. Flash'ı başka yerde tartışalım :)