Soru En Sağlam Telefon Markası ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

En Sağlam Telefon Markası ?

• HUAWEI

Kullanılan: 2 8.0%
  • SAMSUNG

• APPLE

Kullanılan: 12 48.0%
  • OPPO

Kullanılan: 1 4.0%
  • XIAOMI

• MEIZU

Kullanılan: 0 0.0%
  • ASUS

• VESTEL

• VIVO

• OnePlus

Kullanılan: 6 24.0%

• Kullanılan toplam oy
    25

OzkanK.

Profesör
Iphone kullanıpta ekranı çatlamayan koruyucu film olmasına rağmen kırılmayan var mı acaba ? yada Bataryası ölmeyen şarj giriş yeri veya kablosu bozulmayan var mı acaba :) Ben çevremde hiç göremedim.

Huawei tam benim gözüme giriyordu sağlamlık ve kalite olarak adamların satışları sıfıra yaklaştı bu yaptırımlardan sonra.

TheTruthHurts

Profesör
Arkadaşlar Sizce Aralarında En Dayanıklı Cihazları Üreten Firma Hangisi ?
Uzun ömürlü anlamındaysa apple,ondan sonra da oneplus/google ama fiziksel anlamda sağlam ise o zaman CAT gibi rugged tip telefonlar çok iyi iş çıkarıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Iphone kullanıpta ekranı çatlamayan koruyucu film olmasına rağmen kırılmayan var mı acaba ? yada Bataryası ölmeyen şarj giriş yeri veya kablosu bozulmayan var mı acaba :) Ben çevremde hiç göremedim.

Huawei tam benim gözüme giriyordu sağlamlık ve kalite olarak adamların satışları sıfıra yaklaştı bu yaptırımlardan sonra.
Babamda 6s var hala sapasağlam. Bir kere sakarlığından koruyucu camını kırmayı becerdi ama telefonun camı neyseki zarar görmedi. Koruyucu cam iyi olsa gerek çünkü bayağı yüksekten düşmüştü

Son düzenleme:

Webhead

Profesör
Uzun ömürlü anlamındaysa apple,ondan sonra da oneplus/google ama fiziksel anlamda sağlam ise o zaman CAT gibi rugged tip telefonlar çok iyi iş çıkarıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Babamda 6s var hala sapasağlam. Bir kere sakarlığından koruyucu camını kırmayı becerdi ama telefonun camı neyseki zarar görmedi. Koruyucu cam iyi olsa gerek çünkü bayağı yüksekten düşmüştü
Benim annemde de 6s halen sapasağlam hiç düşürmedi aldığı günden beri kılıf ve koruyucu cam ile kullanıyor bir ara suya düşmüştü hoparlörü cortladı amcam sağolsun kulak çubuğu ile temizledi problem çözüldü
Babamda 5s var o da halen sapasağlam sadece köşede bir tane ezik var kılıfsız kullanıyor onun dışında koruyucu cam ile birlikte kullanıyor ve babam şarj aleti olmadan dışarı çıkamıyor evde de prize bağlı olarak kullanıyor diyaliz hastası gibi umarım en kısa zamanda RN8'e geçer de rahatlar

Son mesajlar

stat counter