En nefret ettiğiniz program neydi?

Bu konuyu okuyanlar

lb.bingol

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Sizi sinir eden,içinden virüs trojan vb. çıkan,sorunlara sebep olan,hiçbir işe yaramayan programları buraya yazın.Bari başkalarının başı yanmasın.

Turab Garip

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Beni en çok sinir eden iki program:
- Microsoft Windows
- Microsoft Office

m1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Tüm linux dağıtımları,winamp,kazaa,google yazılımları,tüm toolbarlar,firefox,avast,total video player,windows güvenlik merkezi,icq,diskeeper(kahrolası program makinenin içine ettiydi :) ) vs. vs. vs.

Turab Garip

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Evet, Google yazılımlarını unutmuşum.
En yapışkan illet reklamların bulunduğu yazılımlar.
Anti-Google!

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Hiçbir işe yaramayan program kesinlikle Awardmestars 1.0 [Program için yazılan yorumları mutlaka okuyun ;D]

Nefret ettiğim program is norton...hatta norton yüzünden symantec ailesine sabıkalı gözüyle bakıyorum.

Elmacik dedi ki:
- Microsoft Windows
m1903 dedi ki:
Tüm linux dağıtımları
Bunlar da oldukça zıt düşünceler ;D

Linux mu kullanıyorsun Elmacık?

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
elektr10 dedi ki:
Hiçbir işe yaramayan program kesinlikle Awardmestars 1.0 [Program için yazılan yorumları mutlaka okuyun ;D]

Nefret ettiğim program is norton...hatta norton yüzünden symantec ailesine sabıkalı gözüyle bakıyorum.

Elmacik dedi ki:
- Microsoft Windows
m1903 dedi ki:
Tüm linux dağıtımları
Bunlar da oldukça zıt düşünceler ;D

Linux mu kullanıyorsun Elmacık?

Çoğu insan böyle der fakat sağlam bir Windows kullanıcısıdır :D

Turab Garip

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Ah evet Norton.. Onu da unutmuşum.
En iğrenç yazılımlar arasında, Norton Antizirus'u gösterebiliriz.
Elektroncum, Windowsu ve Linux'u eş zamanlı kullanmaya çalışıyorum.
Bazı mahkûmiyetlerden ötürü Windows'tan kurtulamıyorum şu sıralar.
Dolayısıyla Mert birazcık haklı, ama birazcık. Çünkü ister istemez türlü etkenlerin olduğu dünyadayız ve herkes kendini düşündüğünden, ikili, üçlü, beşli anlaşmalar neticesinde elimiz bazı konularda bağlanmıştır.

Windows XP gerçekten de bir noktadan sonra bir çok ihtiyacı karşılamakta yetersiz kalan, kapalı sisteminden dolayı oluşan hataları geri çözümlemede kullanılamayan; giriş birimine bazı zamanlarda komik biçimde tepki veremeyen bir sistem. Bazen ulan bir gün senden tamamen kurtulacağım dedirttiği oluyor. Eh, bizim de zamana ihtiyacımız var.

m1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Ben çoğu kişiyle niye bu kadar zıttım ??? Bende Norton kullanır kasanperinski'den nefret ederim :D

lb.bingol

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
m1903 dedi ki:
Ben çoğu kişiyle niye bu kadar zıttım ??? Bende Norton kullanır kasanperinski'den nefret ederim :D
Ben de ikisini de aynı anda kullanıyorum.

lb.bingol

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Reaksiyon puanı
23
Benim bilgisayar 192 MB RAM li düşünün artık 80 GB Hardisk ve Kahrolası Windows var Intel işlemci ne core duo ne coru dou 2 hiç biri çekirdeksiz ve core duo değil ve de en nefrettiğim yazılım Windows Xp

lb.bingol

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Denizhan Dakılır dedi ki:
Benim bilgisayar 192 MB RAM li düşünün artık 80 GB Hardisk ve Kahrolası Windows var Intel işlemci ne core duo ne coru dou 2 hiç biri çekirdeksiz ve core duo değil ve de en nefrettiğim yazılım Windows Xp
Sakin ol.

plokaj

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ashampoo office 2006 ve ashampoo antivirüs 1.5 bunlar kaldırıldıktan sonra kene gibi yapışıyolar bunların anca bütün süprüntülerini tenizlemek için
reg organizer 4.10 kullanıyorum :)

ashampoo antivirüs kadar pc yi kasan görmedim siz siz olun kurmayın

Kriptograf

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Style-Xp birde style-xp ama en çook nefret ettiğim style-xp ilk 3 bu şekilde gerçi yaklaşık tüm kara listem bu program bazlı hiç bir işe yaramayan görüntü kirliliği yapan bir program bence

hakan.daburda

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Denizhan Dakılır dedi ki:
Denizhan,VGA modun 60 olursa 192 gözükür tabi
Sen zaten bilirsin,ama genede söyliyim,bunu Bios la ayarlayabiliyon,napıcan okadar ekran kalitesini :)

hakan.daburda

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Kriptograf dedi ki:
Style-Xp birde style-xp ama en çook nefret ettiğim style-xp ilk 3 bu şekilde gerçi yaklaşık tüm kara listem bu program bazlı hiç bir işe yaramayan görüntü kirliliği yapan bir program bence
Ne sorun yaşadınki,bu programla :)
Ben önce kurardım sonra kaldırırdım,nasılsa Temalar silinmiyo
Masaüstüne Sağ tıklayıp,Özellikler deyince,Temaların yerinde olduğunu görüceksin :)

Benimde en nefret ettiğim Program NORTON virüs bile bukadar kasmaz :)

m1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
acı_gerçek dedi ki:
Kriptograf dedi ki:
Ne sorun yaşadınki,bu programla :)
Ben önce kurardım sonra kaldırırdım,nasılsa Temalar silinmiyo
Masaüstüne Sağ tıklayıp,Özellikler deyince,Temaların yerinde olduğunu görüceksin :)

Benimde en nefret ettiğim Program NORTON virüs bile bukadar kasmaz :)
ben nortonu pentium3 500mhz,128 ram olan bir bilgisayara kurduğumda onda kasmıyor.Bunu bana açıkla sonra konuş.(kullandığım sürüm norton internet security 2005)(kurdum derken gerçek zamanlı koruma açık :) )

amesfa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
150
"""çarşı google karşı"""

iğrenç google yazılımları

carsi.gif

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
vardı birkaç tane ama adını hatırlayamadım özellikle şu recovery programları tam veriyi kurtarıcam zırt diye lisans istiyor o zaman 15gün shareware yazmayın kardeşim
adam akıllı lisans alın paşa paşa kullanın deyin değil mi?

wbmstr

Asistan
Reaksiyon puanı
3
abi aslında atacaksn bilgisayarı pencereden aşağıya bütün problemlerden tek seferde kökünden kurtulcaksın... (&) (&) (&)

hakan.daburda

Profesör
Reaksiyon puanı
7
m1903 işlemci Gene idare eder,ama yinede kasması lazım,PC de Norton haricinde bişey,kullanıyosan :)

keylog

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
norton kadar iğrenç bir antivirüs yazılımı görmedim ne zaman mı iğrenç oluyor hemen belirteyeyim cd-dvd den hdd den dosya aktarımı yaparken o bekleme süresi varyaaaaaaa bittiğim andır tavsiyemi sorarsanız önceliğim nod 32 dir ardındanda kasspersky gelir benim için;)

m1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
acı_gerçek dedi ki:
m1903 işlemci Gene idare eder,ama yinede kasması lazım,PC de Norton haricinde bişey,kullanıyosan :)
Çok bilmişlik taslar gördüm seni.Kullanmayı beceremiyosanız programlara çamur atmayın.kasmıyordu dedim ve bu konuyu daha fazlada uzatmayacağım.

hakan.daburda

Profesör
Reaksiyon puanı
7
m1903 dedi ki:
acı_gerçek dedi ki:
Çok bilmişlik taslar gördüm seni.Kullanmayı beceremiyosanız programlara çamur atmayın.kasmıyordu dedim ve bu konuyu daha fazlada uzatmayacağım.
m1903 istersen bide dövseydin,fikrimi söyledim okadar,kafadan sakat deilsin dimi?..!!
:D

m1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
acı_gerçek dedi ki:
m1903 dedi ki:
acı_gerçek dedi ki:
m1903 istersen bide dövseydin,fikrimi söyledim okadar,kafadan sakat deilsin dimi?..!!
:D
bende sana gerçeği söyledim.burada sakatlık yapan sen oluyorsun galiba.