En nefret ettiğiniz oyun

Bu konuyu okuyanlar

Yasuobilal2007

Müdavim
Reaksiyon puanı
954
Tomb raider angel of darkness:
oyunun konusu çok kötü zaten
kontrolleri çok kanser pcyi kırdırcaktı bana
kısaca; berbat ötesi

mesutyavuzx

Asistan
Reaksiyon puanı
93
PUBG ve CSGO ikileminde kalıyorum, ikisini de ayrı bir sevmiyorum ama oynuyoruz arkadaşlar oynuyor diye garip ülkeyiz :D

Froseth

Müdavim
Reaksiyon puanı
836
PUBG olabilir. O kadar para verdim ama gram zevk alamıyorum çünkü ben oyuna yeni başlamışken karşıma gelen Shroud, Mithrain gibi adamlar geliyor ben daha görmeden ölüyorum.

Yasuobilal2007

Müdavim
Reaksiyon puanı
954
PUBG ve CSGO ikileminde kalıyorum, ikisini de ayrı bir sevmiyorum ama oynuyoruz arkadaşlar oynuyor diye garip ülkeyiz :D
var ya ikiside çook baydı artık
Mesaj otomatik birleştirildi:

PUBG olabilir. O kadar para verdim ama gram zevk alamıyorum çünkü ben oyuna yeni başlamışken karşıma gelen Shroud, Mithrain gibi adamlar geliyor ben daha görmeden ölüyorum.
PUBG şans işi biraz da

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
tava görünce kalp krizi geçiriyorum, yoğun bakıma alıp burnuma hortum sokuyorlar. ben komadayken en sevdiğim figürlerimi başucuma bırakıyorlar, sevdiğim kitapları okuyorlar bana. yeni nesil manyak hemşirelerden biri benimle bir selfi çekip yayınlıyor. paylaşımın altını beğeni ve gülücük emojileri dolduruyor sosyal medyadaki diğer stajyer hemşire arkadaşları. sonra başhekim odama özel bir ziyarette bulunuyor. elinde parktan koparıp demet haline getirdiği bir çiçek oluşumu var. alnıma tatlı bir öpücük kondurup bana "artık papçi furyası sona erdi, uyanabilirsin" diye fısıldıyor ve gözlerimi açıyorum. karşımda şarap gibi yıllanmış başhekim var, "sağol canom" diyerek yataktan kalkıyor ve telefonumun yazılı olduğu bir kartı başhekimin popiş cebine tıkıştırıyorum. sonra tıpış tıpış uzaklaşıyorum oradan.